Atrakcyjny kredyt hipoteczny na mieszkanie

Atrakcyjny kredyt hipoteczny na mieszkanie

Plan na życie miałam jasno określony. Ukończyć studia, znaleźć pracę, wyjść za mąż i kupić własne mieszkanie. Wszystko udało mi się wykonać i pozostało mi tylko kupno mieszkania. Nie miałam wystarczającej ilości funduszy i dlatego postanowiłam wziąć na ten cel kredyt hipoteczny.

Kupno mieszkania za pieniądze z kredytu hipotecznego 

kredyty hipoteczne rzeszówWybrałam się do swojego banku, ponieważ znali tam moją historię i wiedziałam, że doradca będzie mógł dopasować mi kredyt na dogodnych warunkach. Zresztą to właśnie w tym banku oferowane były najlepsze i najtańsze kredyty hipoteczne Rzeszów był miastem, gdzie wybudowano w ostatnim czasie wiele nowych bloków i oferty były atrakcyjne. Mi właśnie zależało na tym, żeby kupić mieszkanie w nowym budownictwie. Zanim jednak wybrałam konkretnie mieszkanie, to wybrałam się do banku, żeby porozmawiać z doradcą na temat kredytu hipotecznego. Mogłam płacić ratę w wysokości tysiąca złotych miesięcznie i liczyłam, że coś się dla mnie znajdzie. Zarobki miałam wysokie i sporą historię kredytową, co zdecydowanie korzystnie miało wpłynąć na rozpatrzenie mojego wniosku o kredyt hipoteczny. Doradca przejrzał moje dokumenty i zaoferował mi kredyt hipoteczny, który nie wymagał żadnej wpłaty. Mogłam całą kwotę kredytować i to mi pasowało. Przy kredycie na trzydzieści dwa lata miałam płacić ratę miesięczną w wysokości siedmiuset złotych i już wiedziałam, że kupię swoje wymarzone mieszkanie. Kredyt był dla mnie atrakcyjny pod każdym względem.

Wybrałam sobie mieszkanie na jednym ze strzeżonych osiedli. Załatwienie wszystkich formalności przebiegło bardzo sprawnie i jeszcze przed świętami mogłam się przeprowadzić do nowego mieszkania z całą swoją rodziną. Mieszkanie było o wiele większe i zdecydowanie bardziej komfortowe.