Catering dietetyczny dla każdego

Catering dietetyczny dla każdego

Muszę przyznać, że zawsze zazdrościłam moim koleżankom, które miały głowę do gotowania sobie zdrowych i dietetycznych posiłków i przynosiły je w pudełkach do pracy, by zjeść je w przerwie. Ja bardzo chciałam zdrowo się odżywiać, ale nie umiałam gotować, a poza tym nie miałam już siły po pracy zajmować się pożywieniem na następny dzień.

Katering każdego dnia zadba o moją zdrową dietę

zdrowy catering dietetyczny warszawaMimo to, że nie miałam siły przygotowywać zdrowych posiłków, chciałam trochę schudnąć i zmienić swój styl odżywiania. Wtem zauważyłam, że jest coś takiego jak zdrowy catering dietetyczny warszawa, który polega na tym, że możemy cieszyć się zdrowymi posiłkami w dowolnym miejscu każdego dnia. Można było zaznaczyć sobie, jaką kaloryczność mają mieć nasze posiłki. Były tam różne przedziały i postanowiłam wybrać ten po środku. Nie chciałam tak od razu zjeżdżać na dietę bardzo niskokaloryczną, bo wiem, że mogłoby się to skończyć u mnie napadem, gdyby naszła mnie ochota żeby się porządnie najeść. Spojrzałam na menu jakie serwują i byłam zaskoczona, bo można było tam znaleźć normalne posiłki, jednak przygotowane w taki sposób, że były bardzo zdrowe i pełne witamin. Można było zamówić sobie posiłki na pięć dni tygodnia, albo na cały tydzień, łącznie z weekendami. Postanowiłam zaszaleć i wziąć na całe dwa tygodnie na próbę. Codziennie przyjeżdżał do mnie kierowca z zestawem na cały dzień. Teraz już mogłam i ja jeść w pracy ze zdrowych pudełek, nieważne, że sama ich nie przygotowałam, no ale były i to się liczy.

Posiłki wydawane przez catering bardzo mi smakowały. Aż sama się zdziwiłam, że dieta przychodzi mi z taką łatwością. Jadłam ze smakiem wszystkie przygotowane posiłki. Było ich pięć w ciągu dnia. Czasami nawet jakieś fit desery. I najważniejsze, że nie chodziłam głodna, wszystko to mi w zupełności wystarczało.