Ceny nowoczesnych rejestratorów czasu pracy

Ceny nowoczesnych rejestratorów czasu pracy

W ostatnich latach coraz więcej firm korzysta z nowoczesnych rozwiązań i innowacyjnych technologii. Daje to możliwość rozwoju firmy i większej kontroli nad zasobami ludzkimi. Zwiększa również bezpieczeństwo i ochronę mienia firmy. Zarówno firmy jak i instytucje państwowe coraz chętniej korzystają z systemów RCP, dzięki którym w łatwy i szybki sposób mogą kontrolować dostęp oraz czas pracy poszczególnych pracowników.

Kontrola dostępu i czasu pracy w firmach

rejestrator czasu pracy cenaW celu wdrożenia systemu należy zainstalować rejestrator czasu pracy cena urządzenia uzależniona jest od jego zaawansowania oraz ilości funkcji. Umożliwia on kontrolę dostępu do poszczególnych obiektów, zapisuje wszelkie zdarzenia związane z wejściami i wyjściami, a także współpracuje z systemami operacyjnymi działu kadr i ochrony. Nowoczesne urządzenia wyposażone są w narzędzia biometryczne, specjalne czytniki kart lub chipów, a także kamery rejestrujące wszelkie zdarzenia. Rejestrator umożliwia dostęp do określonego obiektu lub pomieszczenia osobom posiadającym uprawnienia i odpowiednie narzędzia w formie kart lub chipów. Dodatkowo zapisuje wszelkie dane i może być dostosowany do indywidualnych zapotrzebowań firmy. Nieodzownym elementem kontroli dostępu jest oprogramowanie oraz odpowiednie zaplecze sprzętowe. System może być odpowiednio rozbudowywany o kolejne elementy i narzędzia. Daje wiele możliwości ustawień i konfiguracji.

Współpracuje z systemami operacyjnymi zakładów pracy i instytucji, dodatkowo umożliwiając raportowanie i rejestrowanie konkretnych zdarzeń, nieobecności oraz wejść i wyjść. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów systemów pracujących w zgodzie z przepisami ustawodawczym i i kodeksem pracy. Im bardziej rozbudowany i zaawansowany system i wyposażony w nowoczesne urządzenia biometryczne tym wyższa cena, ale i większa skuteczność.