Co kupić dziewczynce na prezent?

Co kupić dziewczynce na prezent?

Małe dziewczynki są dość niewymagające. Inspiruje je wówczas mnóstwo rzeczy. Mają pełno zainteresowań i zawsze wiedzą jaki prezent chciałyby otrzymać. Dlatego idąc do sklepu nie mamy większego problemu, jedynie trzeba wyznaczyć sobie limit cenowy.

Spódniczka, sukienka czy zabawka?

spódniczki dziecięceJa jestem zdecydowanie zwolenniczką prezentów praktycznych, więc wybrałabym ciuch. Jednak gdybyśmy tylko kupowali dzieciom ciuchy na prezent, nie posiadałyby one zabawek. Dlatego trzeba znaleźć pomiędzy tymi dwoma opcjami złoty środek. Dla mnie jest nim kupowanie naprzemienne. Raz nabywam ciuch, a innym razem obdarowuję dziecko zabawką. Taki podział raduje dziecko, a mi daje poczucie, że prezenty zostaną dobrze spożytkowane. Małym dziewczynkom staram się kupować ciuchy typowo dziewczęce. Nie są to zdecydowanie spodnie. Bardzo często są to natomiast spódniczki dziecięce i sukienki. Przede wszystkim dziewczynki wyglądają przeuroczo w takich ciuchach. I jak na małe kobiety przystało, one również lubią się stroić. I zapewne do swego stroju księżniczki nie ubiorą spodni, lecz wybiorą spódniczkę. Staram się ciuchy wybierać również z głową. Coś może wyglądać czarująco, lecz będzie dla dziecka niepraktyczne. Dlatego staram się unikać jasnych kolorów takich jak biel, ponieważ mogłyby zostać one szybko zabrudzone. Również fasony wybieram ładne i z klasą, ale nie przesadzone. Takie by dziecko mogło dany ciuch wykorzystać do szkoły, lub na piknik z koleżankami. Wszystko musi być kupowane przede wszystkim z pomyślunkiem.

Małe dziewczynki są czarujące i najchętniej dalibyśmy im gwiazdkę z nieba. Jednak nawet w takim przypadku, należy zastanowić się nad idealnym prezentem. Nie dajmy się ponieść zbytnio emocjom. Kupujmy z rozwagą i z głową, tak by nasz prezent był naprawdę przydatny.