Co wybrać na prezent dla szefa?

Co wybrać na prezent dla szefa?

Relacja pomiędzy pracownikiem a szefem bywa niekiedy trudna. Sztywne trzymanie się zasad hierarchii panujących w firmie zmusza nas często do trzymania się schematów zachowań, które nie urażą żadnej ze stron i utrzymają dobrą atmosferę na co dzień. Zdarza się jednak, że pracodawca bywa dobrym kolegą i tak jak każdy pracownik firmy zasługuje czasem na pochwałę i okazjonalny upominek od zespołu.

Taktowny i praktyczny prezent dla pracodawcy

 jaki prezent dla szefaSpośród wielu ciekawych pomysłów na upominek od zespołu dla pracodawcy wyróżnić można te spersonalizowane, jak i bardziej uniwersalne. Warto wziąć pod uwagę również okazję, na którą podarek będzie przygotowany. Jeśli są to urodziny lub imieniny, to jak najbardziej można postawić na alkohol lub kosz ze słodyczami. Zastanawiając się, jaki prezent dla szefa wybrać należy też rozważyć jego prywatne preferencje i gusta. Dla palaczy dobrym prezentem będą akcesoria tematyczne – np. oryginalnie zdobiona drewniana fajka lub stylowa zapalniczka benzynowa. Do tego dołączyć można dobry trunek z zamówioną spersonalizowaną etykietą. Jeśli nasz szef znany jest z poczucia humoru, na pewno ucieszą go zabawne gadżety takie jak kalendarze, kubki lub koszulki z zabawnym cytatem lub satyryczną ilustracją. Dla miłośników słodyczy warto zamówić słodki koszyk z wieloma smakołykami klasy premium. Są one zwykle efektownie zdobione, a do zestawu dołączyć możemy kartkę z dedykacją. Uniwersalnym i praktycznym upominkiem będzie także zestaw piór lub długopisów o eleganckim wykończeniu. Jeśli natomiast szefową jest kobieta, na pewno miłym dodatkiem do prezentu będą dla niej kwiaty.

Każdy szef na pewno ucieszy się też z zestawu herbat z zaparzaczem lub eleganckim kubkiem. Warto wcześniej wybadać jego konsumpcyjne preferencje. Jeśli nasz pracodawca ma jakieś konkretne pasje lub hobby to warto uwzględnić je przy wyborze adekwatnego upominku. Ważne jest także eleganckie opakowanie prezentu i przygotowanie specjalnych życzeń do okazji.