Czarter jachtów wymagał odpowiedniej reklamy

Czarter jachtów wymagał odpowiedniej reklamy

Od jakiegoś czasu prowadzę bardzo ładny pensjonat na mazurach. Znajduje się w okolicach sławnych Mikołajek. Ostatnio stwierdziłem, że warto w coś zainwestować, ponieważ konkurencja ma coraz większą ofertę. Turyści zawsze wybiorą bardziej atrakcyjne miejsce, a ja musiałem iść z biegiem czasu.

Reklama i czarter jachtów na Mazurach.

jachtWtedy zdecydowałem się, że udam się do agencji reklamowej. Moje nowe pole namiotowe, czarter jachtów, kajaki i rowery wodne wymagały reklamy. To było coś atrakcyjnego. Tam ustaliłem budżet i dałem im wolną rękę. Wiedziałem, że są to profesjonaliści i wiedza lepiej. Na początku zalecili mi modernizację strony internetowej. Dodali możliwość realizowania rezerwacji już za pomocą internetu. Także grafika i opisy przedmiotów stały się dużo lepsze. Kolejnym krokiem do sukcesu były podświetlane szyldy. One miały zostać ustawione przed pensjonatem. Na nich można było zauważyć czarter jachtów na Mazurach z logo mojego przedsiębiorstwa. Widać je było nawet w nocy. Również musiałem zainwestować w ulotki i plakaty. One wbrew pozorom nadal były czymś co przekazuje informacje. Pod koniec prac zauważyłem, że na mojej domenie można dodawać opinie oraz oceniać lokal. Nie bałem się tego, ponieważ wiedziałem, że zawsze spełniam wszelkie wymagania moich gości. Także można u mnie mieć zwierzęta. Psy i koty są zawsze mile widziane. Jako prawdziwy gospodarz mam możliwość kojców.

Raz je wybudowałem dla swojego zwierzaka. Teraz chciałem aby turyści mogli pozostawić u mnie swojego zwierzaka. Wiedziałem, że czasami go nie mogli zabrać ze sobą na plażę lub rower wodny.

Dodaj komentarz