Czy warto pić srebro koloidalne?

Czy warto pić srebro koloidalne?

Większość kobiet uwielbia szlachetną biżuterię. Nie jestem w tym względzie wyjątkiem. Byłam nieco zaskoczona, kiedy dowiedziałam się, że istnieją na rynku produkty, które zawierają w sobie małe cząsteczki tych metali. To była dla mnie absolutna nowość, coś zupełnie innego od do tej pory stosowanych produktów. Zbiegiem okoliczności, taki ciekawy „wynalazek” trafił do mnie w samą porę, kiedy postanowiłam zawalczyć z trądzikiem.

Picie srebra koloidalnego

srebro koloidalne do piciaTrądzik to chyba najbardziej uporczywa choroba skóry. Przychodzi taki moment, kiedy nic nie pomaga. Żaden, nawet najdroższy kosmetyk czy kuracja przepisana przez dermatologa, nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Wtedy dowiedziałam się o czymś zupełnie nowym i (jak dla mnie) intrygującym. Otóż, istnieje srebro koloidalne do picia. Metal znany nam dobrze przede wszystkim z wyrobów jubilerskich, pojawił się również w zgoła innym zastosowaniu. Buteleczka z płynem nie odznacza się niczym szczególnym – wygląda dość zwyczajnie z tą różnicą, że płyn ma zatopione w środku mikroskopijne cząsteczki srebra. To wszechstronny środek, który stosuje się w wielu schorzeniach, np. chorobach skóry, gardła, podrażnieniach, skaleczeniach, a nawet nadciśnieniu. Byłam zaintrygowana tym produktem. Postanowiłam spróbować na sobie oraz na mężu, który jest sportowcem i cierpi na napięcie mięśni. Srebro koloidalne pije się codziennie w niewielkich dawkach. Ilość srebra jest całkowicie bezpieczna dla organizmu, a w przypadku nadwyżki – usuwana wraz z moczem lub potem. 

Cierpliwie czekam na pierwsze rezultaty. Liczę na skuteczność kuracji. Za to mój mąż doczekał się korzystnego wpływu tego środka -dokuczliwe napięcie mięśni ustało. Mam nadzieję, że będę równie zadowolona jak on. Skoro to taki wszechstronny środek, nie zaszkodzi spróbować.