Detektywistyczna obsesja nowego partnera

Detektywistyczna obsesja nowego partnera

Kilka miesięcy temu poznałam cudownego mężczyznę. Nigdy nie spotkałam drugiej osoby, która byłaby tak podobna do mnie. Miała te same zainteresowania, tak samo spędzała wolny czas, a nawet lubiłaby to samo jedzenie co ja, sklepy, filmy wszystko.

Detektyw może dowiedzieć się wielu rzeczy na temat drugiej osoby

detektywPoznaliśmy się w dosyć niezwykły sposób, albowiem kilka razy wpadaliśmy na siebie w miejscach publicznych i zawsze jakoś przykuł on moją uwagę. W końcu odważył się do mnie zagadać i tak zaczęliśmy się regularnie spotykać, a kilka miesięcy później zamieszkaliśmy razem. Wydawało się być idealnie, nie popełniał on żadnych błędów moich poprzednich facetów. Niestety kolorowo przestało być, gdy znalazłam raz w śmieciach rachunek za usługi detektywistyczne Śląsk. Lekko się zdziwiłam bo po co mu niby detektyw? Na początku pomyślałam, że może po prostu z racji, że prowadzi własną działalność gospodarczą robi jakiś wywiad gospodarczy i sprawdza klienta. Potem jednak miałam nieco czarniejsze myśli, a co jeśli ma żonę i nic mi o tym nie powiedział? Może ją śledzi bo go zdradza i chce mieć dowody w sądzie? Nie to bez sensu, postanowiłam zamiast wyciągać głupie domysły zapytać go po co mu detektyw z Katowic. Gdy wrócił z pracy, natychmiast rozpoczęłam rozmowę. Co się okazało? Ten palant śledził mnie! Chciał mnie lepiej poznać przed tym zanim nawiążemy kontakt. W dodatku okazało się, że nie przypadkiem lubi dokładnie te same knajpy, muzykę i wszystko co ja, ani nie przypadkiem trafiał do tych samych sklepów co ja.

On po prostu zrobił wywiad na mój temat i wszystko o mnie wiedział, zanim się poznaliśmy. Pomyślałam, że to jakiś totalny świr, bo jaki normalny człowiek tak robi i tak oszukuje kogoś co do swojej osoby? Do dziś nie mogę dojść do siebie i ciągle mam wrażenie, że ktoś mnie śledzi.

Dodaj komentarz