Dlaczego musiałem usunąć tatuaż?

W życiu podejmowałem wiele bardzo dobrych decyzji, ale jak każdy mam na swoim koncie również te złe decyzje. Jednym z moich błędów było wytatuowanie sobie podobizny dziewczyny na ramieniu. Niestety po zrobieniu tatuażu dość szybko stała się ona moją byłą dziewczyną… A tatuaż został, więc musiałem go w jakiś sposób usunąć bądź zakryć.

Usunięcie tatuażu było konieczne

usuwanie kolorowego tatuażu w ŁodziOdwiedziłem wiele salonów w mieście, w którym mieszkam by zobaczyć jakie tatuaże, które mogłyby zakryć podobiznę mojej byłej dziewczyny, mogą zaproponować mi tatuażyści. Niestety tatuaż, którego chciałem się pozbyć był na tyle duży i kolorowy, że zakrycie innym tatuażem było właściwie niemożliwe. Musiałem więc zdecydować się na jego laserowe usunięcie. Na szczęście usuwanie kolorowego tatuażu w Łodzi jest możliwe w wielu salonach tatuażu. Mogłem więc wybrać salon, który oferuje te usługę w korzystnej cenie i gdzie tatuażyści tam pracujący są profesjonalistami. Usunięcie tatuażu nie jest proste, a kiedy tatuaż jest kolorowy zajmuje to jest jeszcze trudniej. Zanim więc udało się usunąć mój tatuaż musiałem odbyć 7 sesji w salonie tatuażu. Samo usuwanie tatuażu było dość bolesne, ale ból był tylko odrobinę mocniejszy od tego jaki odczuwa się w czasie robienia tatuażu. Więc nie było tak źle, bo mam sporo tatuażów na swoim ciele, więc jestem w pewnym sensie przyzwyczajony do takiego lekko nieprzyjemnego uczucia. Po wszystkim musiałem tylko dbać o to by miejsce gdzie był tatuaż. Nakładałem dużo kremów ułatwiających gojenie, które polecono mi w salonie.

Cieszę się, że po kilku sesjach udało mi się pozbyć tatuażu, który od tak dawna mnie denerwował. Oczywiście nie było to najprzyjemniejsze uczucie, ale zdecydowanie było warto. Bez tego tatuażu czuję się o wiele lepiej.