Dlaczego warto zaopatrzyć się w pudry do twarzy?

Dlaczego warto zaopatrzyć się w pudry do twarzy?

Każda z nas uwielbia się malować. Czy to codziennie, czy na specjalne okazje. Prosty makijaż nie wymaga super umiejętności i lata doświadczeń, aby wyglądał dobrze, jednak każdego rodzaju makeup wymaga odpowiedniego utrwalenia. 

Utrwalające działanie pudrów do twarzy

puder do twarzyMaluję się od przeszło dziesięciu lat. Nie są to makijaże na miarę ogromnej pochwały, ponieważ nawet na randki używam jedynie takich produktów, jak podkład, kredka do oczu i tusz do rzęs. Niestety moim największym problemem jest przetłuszczająca się twarz, której nie potrafił okiełznać nawet najdroższy fluid. Po paru godzinach, bez względu na temperaturę dodatnią, czy ujemną, mój makijaż dosłownie ze mnie spływał. Wyglądałam, jakby ktoś doprowadził mnie do płaczu, chociaż wcale tak nie było. Długo szukałam rozwiązania eksperymentując na własną rękę, jednak nic nie dawało dobrego rezultatu na dłuższą metę, aż… odkryłam puder do twarzy. Oczywiście wiedziałam czym on jest, ale nie sądziłam, że potrafi zdziałać takie cuda! Dotąd nie używałam go po prostu sądząc, że sam podkład wystarczy. Moja twarz nie ma zbyt wielu niedoskonałości, aby dodatkowo pokrywać ją pudrem, a tutaj okazało się, że puder oprócz matowania i maskowania pryszczy ma również właściwości mające na celu przedłużyć żywotność naszego makijażu! Okazuje się, że wystarczy niedrogi puder do twarzy rozprowadzić na buzi cieniutką warstewką i cieszyć się doskonałym makijażem na naprawdę długi godziny! Za sprawą pudru, nasze cienie nie odbijają się na powiekach, nie rozmazują, a kredka, bądź eyeliner, którymi tak chętnie wykonujemy kreski na oczach, nie spływają i nie wykruszają się!

Od kiedy używam pudru do twarzy mój makijaż ma się dobrze, nawet w największe upały, kiedy pocimy się dwa razy mocniej! Nie muszę się już martwić tym, jak wyglądam i co więcej zaczęłam wykonywać bardziej odważne makijaże bez obawy, że rozmarzą się, a ja będę wyglądała komicznie. Puder, nawet ten najtańszy daje doskonałe utrwalenie makijażu i jest niezbędnym przedmiotem w kosmetyczce każdej kobiety!