Do czego wykorzystać worek strunowy

Do czego wykorzystać worek strunowy

Za oknem lato w pełni. Postanowiliśmy to wykorzystać wraz z przyjaciółmi i zorganizowaliśmy sobie w ubiegły weekend spływ kajakowy. Było fantastycznie . Pierwszy raz miałam okazje uczestniczyć w spływie i na początku się trochę obawiałam, jak sobie poradzę. Ale moje obawy szybko zostały rozwiane.

Worki, które przydają się nawet na spływie

tanie woreczki strunoweOd wielu lat słyszałam, że spływy kajakowe są fantastycznym pomysłem na spędzenie aktywnie kilku dni w pięknych okolicznościach przyrody. Miałam okazje przetestować to na własnej skórze dopiero niedawno, kiedy to wraz z przyjaciółmi spontanicznie wybraliśmy się na spływ kajakowy. Z racji tego, że było to wyjazd praktycznie z dnia na dzień, to nie było zbytnio czasu na wielkie pakowanie. Zastanawiałam się, co zrobię w kajaku z telefonem czy portfelem, które chciałam uchronić przed ewentualnym zamoczeniem. Ktoś podpowiedział mi, że doskonale sprawdzą się tanie woreczki strunowe, do których można zapakować każdą rzecz, jaką chce zabrać na kajak. Zakupiłam więc kilka pudełek takich i woreczków w różnych rozmiarach i rzeczywiście- spisały się na medal. Z racji tego, że są zamykane w specjalny sposób, skutecznie chronią przed przedostawaniem się cieczy do środka. Nadmiar, który został mi ze spływu, skutecznie wykorzystuje w domu. Woreczki idealnie sprawdzają się przy pakowaniu kanapek do pracy, czy przy przechowywaniu jedzenia w lodówce. Wykorzystuje je również przy okazji dalszych wycieczek rowerowych.

Na spływie kajakowym, w którym miałam przyjemność uczestniczyć kilka dni temu, odkryłam rewelacyjne rozwiązanie w postaci woreczków strunowych. Sprawdziły się one nie tylko na spływie, ale też doskonale sprawują się w domu. Na rynku występują w naprawdę rozmaitych rozmiarach- od malutkich woreczków po bardzo duże.