Dobre buty do biegania – Adidas Terrex

Dobre buty do biegania – Adidas Terrex

Postanowiłam zadbać o siebie i zacząć ćwiczyć. Na początku ćwiczyłam tylko trochę w domu, robiłam brzuszki czy przysiady. To jednak było za mało i chciałam wzmocnić swoją kondycję poprzez bieganie. Blisko mnie znajdował się ładny park, idealny do treningów.

Buty Adidasa są wygodne

adidas terrexJednak po pierwszym wyjściu na bieganie bardzo bolały mnie całe nogi, w szczególności stopy. Zrobiłam dosłownie jedno kółko i już miałam dosyć. Nie wiedziałam co jest tego przyczyną, bo nie miałam wcale zadyszki, ani nie czułam się zmęczona. Zaczęłam szukać na ten temat wiadomości w internecie i przeczytałam, jak ważne jest odpowiednie obuwie. Zwykłe trampki czy codzienne buty mogą obcierać stopy, źle się one układają podczas ruchu, stawy są bardziej obciążone. Nie miałam pojęcia, że dobór obuwia ma takie znaczenie! Od razu poszłam do sklepu, żeby kupić nowe buty. Sprzedawczyni w sklepie poleciła mi jeden model z serii adidas terrex. Adidas to znana marka, więc można jej zaufać. Zakładając buty od razu poczułam różnicę. Były o wiele wygodniejsze niż moje stare trampki, wiązanie było solidne i but dobrze przylegał do stopy. Bez wahania kupiłam buty adidas terrex i przetestowałam je na treningu jeszcze tego samego dnia. Tym razem udało mi się zrobić nawet cztery kółka wokół parku zanim poczułam się zmęczona. Co więcej, moje stopy wcale mnie już nie bolały. Dzięki temu, że kupiłam dobrej jakości buty sportowe z chęcią ruszam na codzienne treningi. Codziennie staram się zwiększyć liczbę pokonywanych kilometrów.

Jak do tej pory udaje mi się przebiec dziennie nawet osiem kilometrów. Docelowo chciałabym robić jakieś piętnaście, ale podchodzę do tego racjonalnie. Nic na siłę, trzeba stawiać sobie realistyczne cele. To gwarancja sukcesu i tego, że się człowiek nie zniechęci do treningów.