Dostawa wody do firm do dystrybutora

Dostawa wody do firm do dystrybutora

Dostęp do wody pitnej mimo dwudziestego pierwszego wieku w niektórych rejonach świata wciąż jest bardzo mocno ograniczony, dlatego powinniśmy cieszyć się, że ten problem nas nie dotyczy. Dzisiaj dystrybutory wody są w każdej firmie, przychodni lekarskiej oraz miejscu publicznym, które tego wymaga.

Woda do firm po kontroli

woda do firmWbrew temu co mogłoby się wydawać dostawa wody do firmy wcale nie jest trudna. Firmy, które oferują nam swoje usługi mogą być nawet z najdalszych zakątków kraju, lecz każda hurtownia, która współpracuje z przedstawicielem jest w stanie nam ją dostarczyć. Jako, że woda dla pracowników stała się w dzisiejszym świecie standardem, więc dowóz jej do miejsca pracy także. Większość dystrybutorów wody jest dzierżawiona, na zakup decydują się nieliczni. Dlaczego? Woda do firm najczęściej dostarczana jest po różnego rodzaju kontrolach i audytach, które wychodzą negatywnie. Raport wówczas jest bezwzględny i pokazuje, że taka socjalna podstawa, jaką jest woda zdatna do picia nie jest zagwarantowana. Firmy, które chcą nas zachęcić do skorzystania z ich usług proponują nam całe pakiety, które obejmują przede wszystkim wielofunkcyjne dystrybutory (takie, które podgrzewają wodę lub ją chłodzą), zabezpieczenie wodne- minimum dwie butelki, stojaki na butle bezpłatnie lub w dzierżawie, terminowe i bezpłatne dostawy a także kompleksowy serwis i wymianę filtrów.

Woda dla firm w baniakach cenowo kształtuje się różnie. Jeśli ktoś zamawia tylko dwie butle (pojemność dziewiętnaście litrów) to zapłacić za nie musi szesnaście złotych. Z każdą kolejną butelką cena spada.

Dodaj komentarz