Druk i gadżety reklamowe

Druk i gadżety reklamowe

Moja firma już od dłuższego czasu przygotowywała się do obecności na targach branżowych. Było to dla nas duże wydarzenie, bo pokazuje się tam wiele firm, ale my byliśmy tam po raz pierwszy. Tym bardziej się stresowaliśmy, czy wszystko pójdzie dobrze.

Wrocławski druk to nie wszystko

drukNie mieliśmy też żadnych kontaktów, więc najpierw musieliśmy znaleźć firmę która przygotuje nam stanowisko wystawiennicze. Ono jest podstawą, bo jeśli będzie źle wyglądało, to nie przyciągniemy nim potencjalnych klientów. Musieliśmy także zadbać o gadżety reklamowe. Tutaj tez nie mieliśmy doświadczenia, więc szukaliśmy na oślep. Sam druk cyfrowy sami mogliśmy wykonać u nas w firmie, jednak nie mieliśmy sprzętu, żeby wykonywać nic więcej. A sam druk wrocław nam nie wystarczy na tragach. Trzeba było szukać dalej. Na szczęście we Wrocławiu znalezienie takiego miejsca nie było specjalnie problematyczne. Drukarnia cyfrowa to miejsce gdzie wszystko udało się nam załatwić. Tam zamówiliśmy długopis reklamowe, kilka smyczy, a nawet pendrive z logo naszej firmy. To na pewno będzie robić dobre wrażenie na klientach. Do tego zamówiliśmy od razu także inne gadżety reklamowe, jakie oferowała nam drukarnia. Było wśród nich teczki, kalendarze, czy inne drobiazgi. Dobrze jest wiedzieć, ze drukarnia wykonuje takie rzeczy.

Dzięki temu mogliśmy spokojnie przygotowywać się do naszych targów branżowych. Teraz jeszcze pozostały nam kwestie organizacyjne i upewnienie się, ze wszystko mamy ze sobą i możemy ruszać w drogę na wystawę. Mamy nadzieje, ze dobrze nam wszystko pójdzie.

Dodaj komentarz