Duże drzwi szklane w galerii handlowej

Duże drzwi szklane w galerii handlowej

 

Każdy z nas uwielbia chyba chodzić po różnych galeriach. Można tam spędzić naprawdę sporo czasu. Tam znajdziemy praktycznie wszystko. Dość niedawno otworzyli nowe centrum handlowe w centrum miasta. Najbardziej spodobało mi się to, że ściany budynku oraz same drzwi wejściowe są szklane. Mają taki połysk, że można się w nich nawet przejrzeć.

Drzwi wykonane ze szkła

drzwi szklane katowiceGaleria ma jakieś siedem poziomów. Trochę mnie zdziwiło, że tak duża galeria ma tylko jedno wejście i to obrotowe. W takim miejscu zazwyczaj powinno być kilka wejść i zarazem wyjść. Ale tutaj z przodu było jedno wejście szklane, a z tylu budynku były wyjścia i tam ich było znacznie więcej i tymi tylnymi drzwiami też można było wejść, tam jest bezpośrednie wyjście na parking, dlatego tam jest więcej drzwi niż z przodu. Większość podróżuje samochodami i podjeżdżając do tej galerii jedzie na parking z którego w łatwy sposób dostanie się do galerii prze tylne wejścia. Tam też są drzwi szklane Katowice, które też się obracają. Co więcej mogę powiedzieć o tej galerii. W środku są dość przestronne sklepy i korytarze. Są miejsca gdzie można pójść na kawę lub coś zjeść. Wszystkie sklepy też mają drzwi szklane, ale już takie, które otwierają się w tradycyjny sposób. Ja u siebie w domu to mam tylko niewielkie szybki szklane w drzwiach, nie wiem czy chciałabym mieć takie drzwi w pełni przeszklone. Może kiedyś jak będę robić remont to pomyślę o takich drzwiach. Poprzez szklane drzwi można dużo zobaczyć nie wchodząc nawet do sklepu czy do galerii. Przed wejściem można zobaczyć czy jest tłok czy może jest mniej ludzi na zakupach i można sobie wtedy spokojnie pochodzić po takim centrum, nie przeciskając się przez tłumy ludzi.

Bardzo podobają mi szklane drzwi, ciekawie było mieć takie u siebie w domu, ale póki co to zachwycam się nimi w centrach handlowych. Zwłaszcza te w tym nowym centrum, w dodatku są obrotowe. Tak bardzo połyskują jak świeci słońce. To praktyczne stawiając takie drzwi w takich miejscach, nie tylko ze względów estetycznych, ale też ochrony. Przez przeszklone drzwi, ściany można dostrzec ewentualnego włamywacza itp.