Elegancka sukienka damska

Elegancka sukienka damska

Wiosna i lato to zazwyczaj okres wielu uroczystości rodzinnych, w tym ślubów i wesel. Warto zaopatrzyć się w jedną klasyczną sukienkę i tylko za pomocą dodatków zmieniać nieco charakter stylizacji. Z pewnością na wesela nadaj się sukienka w kształcie tulipana.

Sukienka w kształcie tulipana na różne typy sylwetek

sukienki damskie tulipanWiele pań szuka dla siebie idealniej sukienki, dzięki której zatuszuje niedoskonałości własnej sylwetki lub wyeksponuje jej zalety. Idealne w tym celu są sukienki damskie tulipan, które, jak już sama nazwa mówi, mają kształt kwiatu tulipana, tyle, że do góry nogami. Oznacza to, że góra takiej sukienki jest wąska oraz dopasowana, często w typie gorsetu, a jej dół jest rozszerzany. Często rozszerzenie jest jeszcze większe poprzez dodanie kieszeni. Taki fason z pewnością ucieszy wiele pań, ponieważ podkreśla on zalety wielu różnych typów figur. Panie o nieco bardziej krągłych kształtach będą mogły podkreślić atuty swojej figury, zwłaszcza w okolicach bioder oraz ud, a także wyeksponować biust. Należy tylko pamiętać, żeby nie wybierać modeli z kieszeniami, bo wtedy efekt może być zbyt przesadzony. Z powodzeniem mogą je również nosić panie szczupłe, a wręcz filigranowe i te o nieco chłopięcej figurze, ponieważ sukienka doda im kilka centymetrów w biodrach. Szczupłe panie mogą wybierać sukienki, które mają kieszenie w okolicy bioder i dodatkowo poszerzą sylwetkę. Sukienki te najczęściej dostępne są w jednolitych kolorach, dzięki czemu można wyeksponować nie tylko ich krój, ale również i figurę.

Sukienka w kształcie tulipana doskonale podkreśli zalet różnych typów figur. Dzięki swojej prostocie oraz elegancji będzie się także doskonale sprawdzała podczas różnych poważnych uroczystości czy zabaw weselnych, wystarczy dodać do niej marynarkę.