Elektroniczny pomiar czasu podczas zawodów jeździeckich

Elektroniczny pomiar czasu podczas zawodów jeździeckich

Moja kariera w jeździectwie zawsze była kręta. Mój ociec prowadził dużą stadninę i tam rozpocząłem swoją przygodę. Szybko zaczęto wysyłać mnie na różne zawody, ponieważ miałem wrodzony talent. To sprawiło, że szło mi bardzo dobrze.

Pomiar czasu jest bardzo ważny.

pomiar czasuNiestety po pewnym czasie zauważyłem, że mój wierzchowiec złamał kończynę. Weterynarz powiedział, że nie ma dla niego żadnego ratunku. Ostatecznie nie poddałem się i trenowałem dalej. Konkurencja była bardzo duża i zawsze ode mnie wymagano więcej. Ja prowadziłem systematycznie pomiary czasu. One pozwalały mi na zobaczenie swoich postępów. Dzięki temu wiedziałem co powinienem poprawić. Podstawą w tym sporcie był odpowiedni koń. Bez odpowiednich przygotowań nawet najlepszy jeździec nie miałby szans. Elektroniczny pomiar czasu na zawodach pełnił bardzo ważną rolę. Zazwyczaj na metę wbiegało kilka koni jednocześnie. Zwykli sędziowie ze stoperami mogliby mieć wielki problem. Nowoczesne technologie pozwoliły na jednoznaczny i sprawiedliwy werdykt. Taki pomiar czasu na zawodach zazwyczaj był prowadzony przez specjalne komputery. One pozwalały zobaczyć całą trasę. Również monitoring był bardzo ważny. To sprawiało, że można było wszystko jeszcze raz obejrzeć. Osobiście przeglądam swoje występy na kasecie i wysuwam z nich odpowiednie wnioski. Pomiar czasu jest oczywiście już na każdych prestiżowych spotkaniach. Ja dzięki nowoczesnej technologii bardzo szybko się rozwijam.

Mam specjalistyczny sprzęt i dzięki temu mogłem analizować każde swoje postępy. To wszystko szło na wielki sukces, który miałem wkrótce odnieść. Ciężka praca i determinacja zawsze wyjdą na wierzch.

Dodaj komentarz