Emalia odporna na warunki atmosferyczne

 

Ponieważ zajmuję się odnawianiem samochodów, klienci bardzo często mnie pytają o różnego rodzaju poprawki lakiernicze. Chociaż nie podjąłbym się raczej przemalowania samochodu na inny kolor, ani nawet lakierowania całego elementu, jestem w stanie coś poradzić na niewielkie zarysowania, przez które samochód prezentuje się zdecydowanie gorzej.

Emalia, której pogoda nie straszna

emalia uniwersalna champion sprayPodstawą moich działań, dotyczących poprawek lakierniczych jest emalia uniwersalna champion spray. Bardzo odpowiada mi fakt, że emalia ta jest dostosowana do wielu typów materiałów, w związku z czym można jej używać zarówno na zderzakach, wykonanych z plastiku, jak i na elementach karoseryjnych. Dodatkowo zdarzyło mi się używać tego sprayu do pomalowania zacisków tarcz hamulcowych, oczywiście na życzenie klienta i jestem bardzo zadowolony z efektów. Na dobrą sprawę, dzięki temu sprayowi, praktycznie każdy może zostać lakiernikiem, oczywiście w ograniczonym zakresie. Emalia w sprayu bardzo łatwo się rozprowadza i jest niezwykle wydajna. Atutem jest również konkurencyjna cena. Farba utrzymuje się bardzo długo i jest odporna zarówno na mrozy, jak i na wysokie temperatury. Wielu klientom odpowiada ta farba, ze względu na fakt że nie emituje ona tak nieprzyjemnego zapachu, jak jej odpowiedniki, dzięki czemu samochód może być użytkowany zaraz po naniesieniu poprawek, bez dyskomfortu związanego z oparami farby.

Jestem bardzo zadowolony, że w moim warsztacie samochodowym zawsze znajdzie się emalia uniwersalna w sprayu. Dzięki temu jestem w stanie również dokonywać drobnych poprawek lakierniczych, na życzenie klientów. Spray ten umożliwia mi wykonanie poprawek przy niewielkich nakładach finansowych i w rekordowym czasie. Klienci są zadowoleni, ponieważ emalia jest bardzo trwała.