Gdzie kupić zimowe buty ze skóry?

Gdzie kupić zimowe buty ze skóry?

Pomimo tego, że mieszkam w sporym mieście przez całą jesień, a nawet i początek zimy nie mogłam znaleźć dla siebie butów zimowych. Oczywiście sklepy były pełne zimowego obuwia, ale żaden model nie przypadł mi do gustu. W końcu zdecydowałam się poszukać czegoś w internecie i po kilku chwilach znalazłam prawdziwe perełki.

Sklep z butami zimowymi

buty zimowe damskie skórzaneJestem osobą, która lubi się ubierać nieco bardziej na rockowo i po prostu alternatywnie, a biorąc pod uwagę fakt, że obecnie właśnie taki ubiór powoli wchodzi do mody mogłoby się wydawać, że nie powinnam mieć najmniejszych problemów ze znalezieniem w sklepie zimowych butów, które wpasowałyby się w mój styl. Niestety wszędzie, gdzie nie zajrzałam spotykałam głównie kozaki w różnych odsłonach, co mnie w ogóle nie cieszyło. Zmarnowałam na szukanie butów naprawdę mnóstwo czasu, więc w końcu odpuściłam i postanowiłam szukać w internecie. To była chyba najlepsza decyzja bowiem już po kilku chwilach znalazłam sklep, który posiadał w swojej ofercie buty zimowe damskie skórzane i to właśnie tam udało mi się zakupić dwie pary przepięknych butów. Jedne z nich przypominały swoim wyglądem glany co niezmiernie mnie ucieszyło. Uwielbiam nosić glany, ale ze względu na ich ciężar oraz blachy nie są one najlepszym wyborem na mroźne dni. Dlatego buty pozbawione tych dwóch czynników, a jednak przypominające swoim wyglądem glany wydały mi się rewelacyjnym zakupem zwłaszcza, że były w środku ocieplane.

Drugą parą butów były botki na koturnie bardzo solidnie i estetycznie wykonane. Jak się szybko okazało także niesłychanie wygodne i pomimo tego, że niejednokrotnie później chodziłam w tych butach po nieodśnieżonych chodnikach, ani razu się nie poślizgnęłam, co naprawdę jest wyczynem biorąc pod uwagę chodzenie na koturnach. Jestem bardzo zadowolona ze swojego zakupu i mam nadzieję, że moje nowe buty posłużą mi jeszcze przez niejeden sezon.