Gosposia w świecie technologii czyli jonizatory wody

Gosposia w świecie technologii czyli jonizatory wody

Ostatnio trochę zaniedbaliśmy z mężem nasz dom, niestety, mamy dużo pracy, a nie chcieliśmy, żeby nasze dzieci widywały nas jedynie od święta. Nie ma mowy, żebyśmy byli jedynymi z tych rodziców, którzy zamykają się w biurze i odcinają od rodziny.

Jonizatory wody podobny do czajnika

jonizatory wodyPostanowiliśmy zatrudnić gosposię, która zajęłaby się sprzątaniem naszego domu i gotowaniem obiadów, co odciążyłoby nas w kwestii obowiązków domowych. Mamy całkiem pokaźne zarobki, przez co mogliśmy zaopatrzyć nasz dom w różne nowoczesne urządzenia, jednak choć okrągły kręcący się po podłodze robocik poodkurza, to kurzy z półek raczej nie zetrze. Zmywarkę trzeba załadować, mięso do obiadu pokroić, takie różne zadania, przy których obecność człowieka jest konieczna. Udało nam się znaleźć odpowiednią osobę na stanowisko gosposi, pracowała jakiś czas u znajomych i mówili nam, że tak kompetentnej i miłej osoby dawno nie było im dane poznać. Kiedy gosposia przyszła do nas na dzień próbny, bardzo zafascynowała ją nasza kuchnia wyposażona w sprzęt najwyższej klasy. Zajęła się przygotowywaniem jedzenia, żeby wypróbować urządzenia, a ja poszłam zająć się swoimi sprawami. Po pewnym czasie przyszła do mnie gosposia i nieśmiało powiedziała, że coś jest nie tak z czajnikiem. Szybko poszłam to sprawdzić. Okazało się, że gosposia wzięła jonizatory wody za czajnik elektryczny.

Wytłumaczyłam jej, że jonizatory wody to urządzenia, które produkują coś takiego jak woda alkaliczna – moim zdaniem o wiele zdrowsza od zwyczajnej. Zmniejsza zakwaszenie organizmu i zachorowalność na różne choroby.

Dodaj komentarz