Grawerowanie laserowe łyżeczek dla gości weselnych

Gdy organizowałam swoje wesele parę lat temu to chciałam bardzo aby każdy z gości dostał na pamiątkę jakiś mały prezent. Zastanawiałam się jakiś czas co to by mogło ewentualnie być. Szczerze mówiąc nie miałam żadnego pomysłu na to co to ma ewentualnie być.

Grawerowanie laserowe w bardzo dobrym punkcie

grawerowanie laseroweW Olsztynie otworzył się ostatnio taki punkt usługowy gdzie można było wykonać skuteczne grawerowanie laserowe na czym tylko się chce. Słyszałam kiedyś, że jest coś takiego jak nadruki UV jednak jakoś za bardzo nie potrafiłam sobie wyobrazić tego co mogłabym dać naszym gościom weselnym. Mąż powiedział mi, że w jego firmie są stamtąd zamawiane długopisy reklamowe i wyglądają naprawdę bardzo ładnie. Jednak ja nie chciałam żeby goście dostali długopisy. Mąż stwierdził, że na pewno na miejscu coś nam doradzą. Na miejscu okazało się, że na wesela jest bardzo dużo pomysłów. Często zamawiane są breloki, na których jest grawer laserowy z datą ślubu i mionami młodych. Te breloki były ładne jednak ja chciałam jeszcze coś innego. I wtedy sprzedawca polecił mi małe srebrne łyżeczki na, których także można coś wygrawerować. Takie znakowanie laserowe wyglądało bardzo ładnie. Sprzedawca miał bowiem przykładową łyżeczkę i mogłam sobie dzięki temu wyobrazić jak by wyglądała taka łyżeczka zrobiona dla nas. Do takiego grawerowania używany jest specjalny laser, który napisze co się chce i w jaki tylko sposób się wymyśli. Naprawdę możliwości są nieograniczone. Mi ten pomysł bardzo się spodobał. Nie słyszałam jeszcze o tym żeby w ramach podziękowania ktoś otrzymał taką łyżeczkę.

Myślę, że pomysł jest bardzo oryginalny. Mężowi także się bardzo spodobało to co zaproponował nam sprzedawca. Zastanawialiśmy się tylko ile to będzie nas kosztowało. Gdy sprzedawca powiedział nam jaki będzie koszt byliśmy miło zaskoczeni.

Dodaj komentarz