Idealne łóżka z pojemnikiem

Idealne łóżka z pojemnikiem

Niewielu z nas ma możliwość postawienia w sypialni dużego łoża małżeńskiego, które wypełni większą część sypialni. Przeważnie liczymy się z każdym centymetrem, aby można było mieścić wszystkie niezbędne meble w tym pomieszczeniu.

Modele łóżek jednoosobowych

łóżko z pojemnikiem na pościel 140x200Bez względu czy mieszkamy w kawalerce, czy mamy duży dom, koniczna jest w nim dobra organizacja, która pozwala na utrzymanie porządku. Dobrze jest wykorzystywać każdy wolny centymetr powierzchni, która nie może być zajęta w dowolny sposób. Takie miejsce najczęściej znajduje się pod łóżkiem i aby je zagospodarować w mądry sposób, najlepiej wybrać łóżko z pojemnikiem na pościel 140×200. Jest to model jednoosobowy, ale duży więc mogą na nim spać nawet dwie osoby. Zastosowanie pojemnika na pościel znacznie ułatwia zachowanie porządku w sypialni. Zdecydowanie lepiej jest schować pościel do niewidocznego miejsca niż zostawić ją na wierzchu łóżka. Można też pojemnik wykorzystać jako miejsce do przechowywania zapasowej pościeli, ponieważ jest on na tyle duży, że schowamy w nim znacznie więcej rzeczy niż nam się wydaje. Przeważnie są one w formie wysuwanych szuflad na całej długości łóżka, ale mogą to też być oddzielne pudła plastikowe z pokrywami. Taki model łóżka wcale nie musi być wysoki, ponieważ pojemniki są najczęściej dość płaskie, ale duże. W sprzedaży znajdziemy także modele łóżek dwuosobowych, które także mają dołączone pojemniki na pościel. Jest to coraz częściej wybierane rozwiązanie, ponieważ oszczędza miejsce.

Gdyby nie pojemnik pod łóżkiem, to najczęściej byłaby to pusta przestrzeń, która jedynie by się kurzyła. Takie łóżka są niewiele droższe od modeli bez pojemników, więc warto się zastanowić nad ich wyborem, bo są bardzo praktyczne i przydatne w każdej sypialni.