Jak wybrać dobry baner?

Banery reklamowe są obecnie jednym z najpowszechniejszych nośników reklamy lokalnej, choć również mogą reklamować dane usługi lub produkty także w innych częściach kraju, jeżeli sprzedajemy na całą Polskę. Reklamowe banery wykorzystują przede wszystkim duże przedsiębiorstwa, ale także małe i średnie firmy. Na rynku dostępnych się wiele drukarni, które pomogą nam przygotować odpowiedni baner reklamowy, a także wydrukować.

Drukarnia oferująca banery reklamowe

tanie banery reklamowe warszawaBardzo często przedsiębiorcy nie wiedzą, dlaczego bywa tak, że prawie identyczne banery są w dwóch różnych cenach. Różnica polega na tym, że mimo tego, że są obydwa matowe oraz mają tą samą gramatury i wymiary, to jeden z nich ma większą gęstość splotu oraz większą grubość. Mogłoby się wydawać, że im grubszy materiał tym jego trwałość będzie lepsza, ale jednak wcale tak nie jest. Dużo ważniejszym czynnikiem przy banerach jest to, iż posiadają grubszą gęstość splotu wewnętrznej przędzy. Bardzo duże znaczenie ma również grubość nitki, ponieważ jest ona większa, przez co staje się mocniejsza, a materiał bardzo trudno jest zerwać. Jeżeli kiedyś będziemy kiedyś decydować się na dobry baner reklamowy to warto zwrócić uwagę na jego gęstość splotu i grubość nitki oprócz standardowych parametrów. Banery laminowane są również w świetle materiału reklamowym i możemy je zamówić w wielu firmach, które oferują tanie banery reklamowe Warszawa. Jednak musimy pamiętać, aby umieszczać je wewnątrz budynku, ponieważ są mniej odporne na zmienne warunki atmosferyczne.

Jakość wydruku jest również bardzo ważna, ale musimy pamiętać o tym, że im lepsza jakość wydruku tym proces produkcji będzie trwał dłużej, a my zapłacimy większe pieniądze. Jednak warto zainwestować odrobinę więcej, aby później cieszyć się z baneru, który będzie odporny na różnego rodzaju huragany i wichury, a także na zimowe i letnie okresy.