Jak wygląda Hardnine?

Jak wygląda Hardnine?

 

Zakup roweru elektrycznego wcale nie jest taki prosty, bowiem na rynku mamy ich naprawdę sporo. Jednakże jednym z wiodących producentów jest Haibike, którego e-rowery zasługują na szczególną uwagę, bowiem stanowią połączenie jakości z rozsądną ceną. 

Czy warto kupić rower elektryczny?

haibike hardnineJeżeli szukamy niedrogiego, ale solidnego roweru elektrycznego to model Hardnine jest strzałem w dziesiątkę. Dlaczego? Bowiem zapłacimy za niego nie więcej niż osiem tysięcy, a w tej cenie otrzymujemy maksimum jakości i efektywności. Gdy chodzi o ramę Hardnine, to odznacza się ona bardzo ciekawą geometrią, nadając rowerowi agresywny, sportowy charakter. Jest ona też odpowiednio sztywna, dzięki czemu rower sprawdzi się dosłownie w każdym terenie i na każdej nawierzchni. Haibike Hardnine jest jednym z najlepszych e-rowerów na rynku, głównie dlatego, że stanowi połączenie wysokiej jakości i rozsądnej ceny. A przecież to dla klienta ma największe znaczenie. Hardnine jest wyposażony w silnik Yamahy, bateria również jest tej firmy. Wspomaganie napędu jest możliwe do prędkości dwudziestu pięciu kilometrów, następnie silnik automatycznie się wyłącza. Jednakże istniej możliwość zainstalowania specjalnego chipu, który umożliwia zniesienie blokady, dzięki czemu rower może rozpędzić się do pięćdziesięciu kilometrów na godzinę. Jeżeli chodzi o baterię to jest ona na tyle wytrzymała, że na jednym ładowaniu można przejechać odległość nawet osiemdziesięciu kilometrów.

Wiele osób decyduje się na zakup roweru elektrycznego, bowiem taka hybryda jest nie tylko bardzo praktyczna, ale też daje mnóstwo frajdy, zwłaszcza podczas pokonywania stromych wzniesień, kiedy ma się wrażenie, że prowadzi się lekki motocykl, a nie rower. Na plus Hardnine zaliczyć należy też jego osprzęt.