Jak wymienić szybkę w iphone?

Jak wymienić szybkę w iphone?

Wysiadając z samochodu mój iphone wysunął się z kieszeni i upadł na chodnik. Od razu go podniosłem, ale niestety szybka w telefonie pękła. Sprawdziłem, że wszystkie klawisze działają, dlatego wiedziałem, że pewnie nie doszło do uszkodzeń wyświetlacza czy ekranu. Postanowiłem sam wymienić szybkę, ponieważ nie raz robiłem to już w innych telefonach.

Samodzielnie wymieniłem szybkę w Iphone 6

wymiana szybki iphone 6Zakupiłem w serwisie komórkowym odpowiednią szybkę do iphone 6 oraz sprzęt, który może przydać się do wymiany szybki. Z doświadczenia wiem, że wymiana szybki iphone 6 jest prosta. Wystarczy się do tego odpowiednio zabrać. Najtrudniej jest sprawnie zdjąć pękniętą szybkę. Na szczęście szybka w moim iphone nie popękała zbyt mocno, dlatego nie musiałem usuwać całej pajęczynki pęknięć. Kiedy się już z tym uporałem, za pomocą specjalnej chusteczki nasączonej wysokoprocentowym alkoholem odtłuściłem ekran. Odczekałem chwilę, żeby ekran wysechł po czym delikatnie założyłem nową szybkę na mój telefon komórkowy. Przycisnąłem odpowiednio części do siebie, a następnie usunąłem pęcherzyki powietrza z pomiędzy nich. Po kilku minutach szybka w moim iphone 6 była wymieniona i mogłem z powrotem korzystać z mojego telefonu komórkowego. Byłem bardzo zadowolony z tego, że udało mi się ją samodzielnie naprawić. Dzięki temu zaoszczędziłem na wykonaniu tej usługi w serwisie.

Telefon działał bezproblemowo to znaczy, że wymieniłem szybkę prawidłowo. Nie miałem żadnych problemów z dotykiem oraz klawiszami, co świadczyło o tym, że przyczepiłem szybkę równo i nie przesunęła się ona w trakcie naprawy. Najważniejsze przy wymianie szybki w iphone jest to, żeby szybka została równo naklejona, a ekran został odpowiednio odtłuszczony. Jest to gwarancją sukcesu przy wymianie tej części.