Kalendarze w formie książki

Kalendarze książkowe to chyba najlepiej sprzedające się gadżety reklamowe, na jakie decydują się nasi klienci. Na co dzień praca w agencji reklamowej jest wymagająca, jednak z czasem wszystkiego można się nauczyć. My specjalizowaliśmy się głównie własnie w kalendarzach książkowych, które rozchodziły się bardzo szybko.

Modne i estetycznie wykonane kalendarze

kalendarz książkowy personalizowany

W odróżnieniu od kalendarzy, które można wieszać na ścianę takie kalendarze są bardzo poręczne i można je zabierać dokładnie tam, gdzie chcemy. Kalendarz książkowy personalizowany to już inna bajka. Zawsze swoim klientom proponujemy takie kalendarze z tego względu, że świadczą o firmie i stają się jej wizytówką. Pracownicy zapisujący ważne notatki firmowe w takich kalendarzach, a także klienci codziennie otwierający kalendarz personalizowany, czyli z odpowiednim nadrukiem jest bardzo korzystnie odbierany. Kalendarz książkowy personalizowany jest u nas dostępny w różnych cenach, w zależności przede wszystkim od upodobania klienta. Klienci zgłaszają się do nas często z brakiem pomysłu. Kalendarz książkowy personalizowany wtedy projektujemy indywidualnie pod każdego klienta. Ma on wtedy pewność, że żadna inna firma nie będzie posiadać takiego kalendarza. Na pewno przyczyni się to do wzrostu zainteresowania firmą, jednak na samym początku trzeba usiąść razem z pracownikiem agencji i dokładnie porozmawiać o wszystkich możliwościach. Kalendarz książkowy personalizowany może wyglądać bardzo minimalnie, ale także może być zastosowany nadruk na dowolnej stronie kalendarza.

Oczywiście, im bardziej złożone będą projekty graficzne wykorzystywane przy kalendarzach, tym na pewno cena będzie nieco większa. Warto jednak odpowiednio zainwestować na samym początku, aby później cieszyć się z dobrych jakościowo kalendarzy.