Klaser do znaczków na dzień dziecka

Klaser do znaczków na dzień dziecka

Dzień dziecka jest dniem radosnym, który sprawia, że każdy się uśmiecha. Musze przyznać, że co roku robię sobie dzień dziecka. Z tej tez okazji biorę sobie urlop w pracy, idę do miasta do restauracji i kupuję sobie jakiś prezent. Dlaczego nie? Należy mi się. Tym razem kupiłam sobie coś, co zawsze chciałam mieć, a mianowicie klaser.

Marzenia o klaserze do znaczków pocztowych

klaser do znaczków pocztowychKażdy z nas jest dzieckiem i każdy ma prawo otrzymać czasami jakiś prezent, nawet jeśli jest się już dorosłym. Od zawsze interesowałam się filatelistyką, która była dla mnie wielką pasją. Posiadałam wiele klaserów ze znaczkami pocztowymi. Potrafiłam nawet na te znaczki wydać około dwustu złotych miesięcznie. To bardzo dużo, ale też bardzo dużą radość to mi sprawiało. Moje znaczki pocztowe przybywały w mojej kolekcji w szybkim tempie. W związku z tym już nie starczało mi miejsc w klaserze. To, że chciałam kupić sobie klaser do znaczków pocztowych wiedziałam już bardzo dawno, ale zawsze odkładałam to na później. Znaczki pocztowe z kolei przetrzymywałam w kopercie. Było to ryzykowne, bo w kopercie mogą się zatrzeć. Tylko i wyłącznie klaser jest dobrym miejscem na znaczki, bo posiada folie ochronne, a pomiędzy stronami znajduje się delikatny, gładki papier ochronny, dzięki czemu znaczki do siebie się nie przyklejają, co ich nie uszkadza. Zamówiłam sobie klaser z okazji dnia dziecka przez internet i spełniły się moje marzenia.

Tuż przed pierwszym czerwca tego roku, listonosz zapukał do moich drzwi i podał mi paczkę z klaserem na znaczki pocztowe. Wiedziałam już co będę robić pierwszego czerwca, gdy wezmę urlop. W tym dniu przez cały dzień układałam znaczki w klaserze. Moje marzenia o tej nowej rzeczy się spełniły. Była to bardzo dobra inwestycja, bo teraz znaczki mają swoje bezpieczne miejsce.