Kocyki minky i pościel niemowlęca

Kocyki minky i pościel niemowlęca

Moja dobra koleżanka jakiś czas temu urodziła dziecko. Jest to jej drugie dziecko. Różnica między dziećmi to około trzech lat. Uważam, że jest to bardzo dobra różnica wieku.

Kocyki minky – idealne dla małego dziecka

miękki kocykKoleżanka zaprosiła mnie razem z mężem byśmy odwiedzili ich i zobaczyli młodszą córkę. Nie mogłam się doczekać tego spotkania bo bardzo lubię dzieci. Jestem także bardzo ciekawa czy starsza córka nie jest zazdrosna o siostrę. Dla niej jest także pewnie trudny okres. Wszyscy zachwycają się pewnie maleństwem a do tej pory przecież to ona była najważniejsza. Zastanawiałam się co kupić dla maleństwa. Znając koleżankę to ma pewnie już wszystko szczególnie, że jest to drugie dziecko. Także doszłam do wniosku, że kupię po prostu to co mi się spodoba. W sklepie dla dzieci znalazłam pościel do łóżeczka dla niemowląt i myślę, że taka pościel to jest dobry pomysł na prezent. Wiem, że ważny jest producent pościeli dla niemowląt bo taka pościel musi być dobra. Ten producent pościeli dziecięcej, którego pościel mi się najbardziej spodobała był według sprzedawcy bardzo dobry. Także zdałam się na opinię tej pani. No skoro ona mówiła, że producent jest dobry to pewnie znała się na tym. Zresztą cena za tą pościel dla dzieci także mogła wskazywać, że była ona najwyższej jakości. Gdy chodziłam po sklepie spodobały mi się także miękkie kocyki minky, które były tak miękkie, że po prostu nie potrafiłam od nich odejść. Także oprócz pościeli kupiłam również te kocyki. Musiałam kupić jeszcze jakiś drobiazg dla starszej córki żeby nie poczuła się źle z tego powodu, że tylko jej siostra coś dostanie. Dla starszej córki kupiłam małą laleczkę z bardzo długimi włosami.

Będzie mogła ją czesać i układać jej włosy. Pani w sklepie zaproponowała, że wszystkie te rzeczy zapakuje mi na prezent. To dobrze, że w sklepie jest taka opcja.

Dodaj komentarz