Koperty idealnie pasowały do zaproszeń

Koperty idealnie pasowały do zaproszeń

Moja córka niedługo będzie miała urodziny. Do tej pory nie urządzaliśmy jej z mężem urodzin dla koleżanek z przedszkola. Córka była na wielu urodzinach i w tym roku poprosiła nas czy mogłaby też zaprosić ulubione koleżanki i kolegów. Zgodziliśmy się z mężem i pojechaliśmy na jedną z sal zabaw w naszym mieście do której często chodzimy kiedy mamy wolny czas.

Potrzebne koperty kupiłyśmy w galerii

koperty 15x15Sala zabaw jest duża i można w niej spędzić miło czas. Córka uwielbia to miejsce i bardzo zależało jej żeby właśnie w tej salo zorganizować jej urodziny. Okazało się, że termin jest wolny więc mogliśmy zamówić wstępnie termin. Córka chciała zaprosić łącznie dziesięć osób z przedszkola. W Sali zabaw kupiliśmy dziesięć zaproszeń. Pani na miejscu nie miała kopert, więc musiałam je poszukać sama. Pojechałyśmy z córką na pocztę ale okazało się, że koperty 15×15 nie są dostępne. Musiałam i tak zrobić jeszcze zakupy więc podjechałyśmy do galerii handlowej. Tam jest duży sklep papierniczy. Na szczęście koperty 15×15 były dostępne. Kupiłam potrzebną ilość i poszłyśmy zrobić zakupy. Kiedy wróciłyśmy do domu i rozpakowałam zakupy pomogłam córce wpisać imiona i nazwiska jej ulubionych koleżanek i kolegów. Urodziny chciałyśmy zorganizować za dwa tygodnie. Musiała córka w poniedziałek wręczyć już koperty 15×15 z zaproszeniem żeby rodzice i dzieci mogły się na jej urodziny przygotować.

Na szczęście wszystkie zaproszone osoby potwierdziły swoją obecność i córka z tego faktu była bardzo zadowolona. Rodzicom i dzieciom podobały się zaproszenia i koperty, które córka im wręczała. Bardzo się cieszyłam, ze przyjęcie urodzinowe podobało się dzieciom. Moja córka była zachwycona. Dostała dużo prezentów i spędziła udane popołudnie z dziećmi za którymi przepadała.