Kreatywne warsztaty w przedszkolu

Kreatywne warsztaty w przedszkolu

Kiedy szukałam przedszkola dla mojej córki naprawdę zrobiłam porządny research, bo zależało mi na tym by Kinga miała w tym miejscu najlepszą opiekę i żeby dobrze się tam po prostu bawiła. Po paru dniach czytania opinii w Internecie i odwiedzania różnych przedszkoli wybrałam jedno, które najbardziej odpowiadało moim oczekiwaniom. Przedszkole to spodobało mi się też ze względu na nazwę. „Krasnoludek” brzmi naprawdę uroczo.

W przedszkolu często obywają się kreatywne warsztaty

kreatywne warsztaty dla dzieci przedszkolnychMam wiele powodów, dla których jestem bardzo zadowolona ze swojego wyboru jeżeli chodzi o wybór przedszkola dla córki. Przede wszystkim, pracuje tam naprawdę miła ale i oczywiście profesjonalna kadra, która wie jak zajmować się dziećmi, bawić się z nimi oraz rozmawiać. Budynek przedszkola jest świetnie wyposażony, a wnętrza są urządzone bardzo nowocześnie ale pokoje są przytulne i mają taki dziecięcy klimat. Bardzo ważną sprawą są też dla mnie kreatywne warsztaty dla dzieci przedszkolnych, które tam się odbywają i najczęściej są one za darmo. Chyba dwa razy jako rodzice musieliśmy dopłacić jakieś symboliczne kwoty ale zupełnie mi to nie przeszkadza. Warsztaty odbywają się bardzo często i zdarza się tak, że prowadzone są po prostu przez pracownice przedszkola. Bardzo często jednak zapraszani są specjalni goście, którzy przygotowują dla dzieci takie zajęcia, które uczą dzieci różnych rzeczy poprzez zabawę. Uważam, że jest to naprawdę super.

Bardzo cieszy mnie fakt, że udało mi się znaleźć tak dobre przedszkole dla mojej córki. To bardzo ważne by przedszkole było przyjaznym miejscem dla dziecka i by mogło w nim też rozwijać się w różnych dziedzinach. Nie mogłabym pozwolić sobie na to żeby Kinga źle czuła się w miejscu gdzie spędza kilka godzin dziennie. Na szczęście Kinga uwielbia swoje przedszkole i wszystkie dzieci, z którymi tam może się bawić i spędzać czas.