Kupiłam dużo dobrych lakierów hybrydowych

Kupiłam dużo dobrych lakierów hybrydowych

Zawsze mi się podobało jak koleżanki miały pięknie pomalowane paznokcie. Ja to nie mam czasu na takie rzeczy a wiem, że lakier zaraz mi odpryśnie i będzie po wszystkim. Olka jednak przez całe dwa tygodnie miała idealnie pomalowane paznokcie bez odprysków.

Moje dobre lakiery hybrydowe są bardzo trwałe

dobry lakier hybrydowyZapytałam ją jak to robi, że lakier tak się jej utrzymuje a ona powiedziała, że ma zestaw do hybryd i wyjaśniła mi na czym to polega i jakie lakiery trzeba kupić. Ona ma bardzo dobry lakier hybrydowy, z którego jest zadowolona, ponieważ jest trwały. Niedługo po tej rozmowie kupiłam sobie zestaw z lampą do manicure hybrydowego. Szybko nauczyłam się jak malować paznokcie, ponieważ nie jest to żadna skomplikowana sprawa. Też kupiłam sobie dobry lakier hybrydowy, który poleciła mi Olka a na paznokciach utrzymał się on równie długo jak u Olki. Pojechałam do sklepu, by kupić sobie więcej takich lakierów hybrydowych, które są dobre i mam teraz cały zestaw. Mogę wybrać sobie kolor, który zechcę. Zadowolona jestem, ponieważ lakiery są bardzo trwałe i ładne. Gdybym wcześniej wiedziała o takiej metodzie malowania to na pewno bym się zdecydowała od razu. Zwykłymi lakierami już nie maluję paznokci, bo dla mnie to strata czasu. Chcę, aby kolor długo się utrzymywał, bo to jest dla mnie najważniejsze. Obecnie maluję paznokcie nie tylko sobie, ale również koleżankom mojej siostry, które są zachwycone. Lakier jest na prawdę świetny. Ostatnio dokupiłam więcej kolorów i mam już chyba wszystkie.

Wyobraźcie sobie, że po roku podjęłam dodatkowe zatrudnienie w salonie kosmetycznym i tam wykonuję manicure hybrydowy klientkom. Zawsze dorobię parę groszy a robię to co lubię. Kto by pomyślał, że to wszystko tak się potoczy. Jestem na prawdę szczęśliwa.