Kurs angielskiego dla maturzystów

Kurs angielskiego dla maturzystów

Chodzę do klasy licealnej i mieszkam niedaleko moich koleżanek z klasy. Dlatego też nasi rodzice mają ze sobą kontakt i wymieniają się różnymi nowościami i plotkami ze szkoły. Byłyśmy w klasie maturalnej i ostatnio pani powiedziała, że poziom naszej znajomości angielskiego jest bardzo słaby.

Język angielski na kursie w Bydgoszczy

szybki kurs angielskiego bydgoszczRodzice zdenerwowali się, że tak mało czasu zostało do matury, a my mamy braki. Dlatego zaczęli między sobą debatować i zapisali nas na szybki kurs angielskiego Bydgoszcz z polecenia jednej z mam. Mówiła, że jej syn kiedyś wybrał się przed maturą na parę lekcji do tej szkoły i bardzo szybko uzupełnił swoje braki. Dlatego wszyscy musieliśmy zacząć chodzić na te zajęcia, czy tego chcieliśmy czy nie. Ja tam w sumie się cieszyłam z jednej strony, bo mogłam być z moimi znajomymi z klasy i czegoś się nauczyć. Zależało mi na dostaniu się na dobre studia, więc w ostatnim roku bardzo się starałam z uczeniem, by dostawać jak najlepsze oceny. Na kursie podzielono nas według znajomości języka i przez to nasza grupa trochę się rozbiła, bo każdy miał tam problem z czymś innym. Ja akurat trafiłam do grupy z koleżankami, które lubiłam najbardziej, więc się cieszyłam. O dziwo, zajęcia wcale nie były nudne jak w szkole. Nastawiłam się na straszne lekcje i ostre zakuwanie, a nauka w tej szkole okazała się czystą przyjemnością. Uczyliśmy się przez oglądanie różnych filmów, albo tłumaczenie nowoczesnych seriali dla nastolatków.

W tej szkole języka dobrze wiedzieli, jak zainteresować ucznia nauką. Szkoda, że w naszej szkole zajęcia były takie nudne. Gdyby były prowadzone jak tutaj, to pewnie więcej bym z nich wynosiła i uczyłabym się z przyjemnością. Na szczęście, jak już nauczyłam się sporo, to i na lekcjach w szkole się jakoś za bardzo nie nudziłam.