Kuzyn montuje okna w strefie docieplenia

Kuzyn montuje okna w strefie docieplenia

Mój kuzyn kupił jakiś czas temu mały hotelik. Od dawna zbierał pieniądze żeby mógł mieć taki właśnie hotelik. Od kiedy tylko pamiętam było to jego wielkie marzenie. I jak widać niektóre marzenia jeśli tylko czegoś się bardzo chce to potrafią się spełnić.

Montaż okien musi zostać wykonany

montaż okien w strefie dociepleniaTen hotelik z tego co widziałam ma naprawdę duży potencjał jednak kuzyn na początek musiał włożyć w niego jeszcze trochę pieniędzy. Poprzedni właściciel bowiem przez ostatnie lata swojej działalności już praktycznie nic nie inwestował w ten hotel. A kuzyn od razu gdy tylko kupił ten obiekt zaczął inwestować. Kuzyn wiedział, że okna są do wymiany. Te, które były nie nadawały się już do użytku. Były po prostu nieszczelne.A przecież nikt raczej nie przyjedzie do hotelu, w którym przez okna wręcz wieje. Kuzyn zamówił więc najlepszy montaż okien w strefie docieplenia bo to musi być zrobione od razu. Będzie do tego jeszcze użyta taśma uszczelniająca okna żeby okna te były dobre przez długi czas. zresztą dobre okna to także oszczędność na ogrzewaniu. Pod każdym oknem został zamontowany ciepły parapet, który ma chronić ścinę pod oknem przed wejściem ewentualnej wilgoci. Takie szczelne okno z nowym parapetem jest praktycznie gwarancją tego, że teraz w hotelu będzie dużo cieplej. Kuzyn wymienił też drzwi do pokojów a także łazienek. Są to teraz drzwi voster czyli drzwi światowej klasy. Ta marka jest chyba znana wszędzie. Kuzyn nie oszczędzał wybierając te drzwi i okna bo jednak jakość ma także duże znaczenie. Zresztą nie chciał kupować czegoś co za jakiś czas będzie musiał wymieniać i ponosić znowu koszty.

Podobno teraz hotelik jest cały odnowiony i niedługo już będzie otwarty dla gości. Jednak zanim będzie to oficjalne otwarcie to kuzyn zaprosił najbliższą rodzinę na mała imprezę do swojego hotelu.

Dodaj komentarz