Lekcje dla opornych – nauka angielskiego

Lekcje dla opornych – nauka angielskiego

Paweł nie radził sobie dobrze w szkole. Co roku ślizgał się z klasy do klasy. Najgorzej szła mu matematyka i języki obce. Kiedy nauczycielka zagroziła, że jeśli się nie poprawi to go zostawi w tej samej klasie, Paweł wiedział, że nie żartuje.

Są specjalne lekcje dla opornych uczniów

nauka angielskiego w BydgoszczySam przyszedł do rodziców z prośbą, żeby opłacili mu jakieś dodatkowe korepetycje. Rodzice byli tak bardzo zaskoczeni, że podejrzewali, że w tym całym pomyśle jest jakiś ukryty motyw. Dlatego zorganizowali mu angielski przez skype. W ten sposób mogli widzieć czy Paweł faktycznie uczęszcza na lekcje i czy robi w ogóle jakieś postępy. Pawłowi pomysł również odpowiadał. Mieszkali w takiej dzielnicy Bydgoszczy, że stamtąd wszędzie było daleko. Z początku nauka w ogóle mu nie szła. Jakoś nie potrafił się przekonać do traktowania jej poważnie. Nauczycielka była jednak nieugięta, z czasem udało jej się znaleźć sposób na zainteresowanie opornego ucznia. Paweł wreszcie zaczynał robić postępy. Nauka angielskiego w Bydgoszczy w końcu zaczęła go również interesować. Po pewnym czasie efekty było widać w ocenach. W zeszłym semestrze dwója goniła dwóję a teraz miał już cztery piątki i jedną szóstkę. Paweł polubił angielski tak bardzo, że zaczął się nawet zastanawiać nad pójściem na studia lingwistyczne. Do ostatecznej decyzji zostało jeszcze jednak półtora roku.

Do tego czasu Paweł postanowił spróbować innego języka. Zaczął od chińskiego ale szybko zrozumiał, że jednak trochę za wysoko podniósł poprzeczkę. Ostatecznie stanęło na włoskim. Teraz Paweł zna oba języki niemal płynnie i myśli nad kolejnym.