Litery ozdobne na przyjęcie

Litery ozdobne na przyjęcie

Organizowałam razem z moją mamą imprezę niespodziankę dla mojego brata. Zbliżały się jego urodziny a obie dobrze wiemy, że gdybyśmy mu powiedziały o niej to na pewno by powiedział, że mamy nic nie robić, bo on nic nie chce. Nic z tych rzeczy, raz w życiu kończy się dwadzieścia lat wiec powiedziałam, że nie możemy tego odpuścić.

Urodzinowe litery ozdobne

litery ozdobne 3dBrata akurat zatrudnili w nowej pracy wiec planowałam zrobić dekoracje w stylu majsterkowicza. Zawsze lubiłam dekorować wszelkiego rodzaju imprezy, pomieszczenia, przyjęcia i tym podobne. Podobało mi się to i nawet lubiłam później to sprzątać wszystko. Moja mama zawsze się dziwiła, że lubię takie rzeczy a ja nie potrafiłam wyjaśnić, dlaczego, po prostu i tyle, nigdy się nad tym głębiej nie zastanawiałam. Wracając do imprezy urodzinowej brata, potrzebowałam litery ozdobne 3D w tematyce właśnie majsterkowania, żeby ułożyć z nich napis na ścianie. Postanowiłam poszukać ich w Internecie, bo tak było łatwiej niż biegać po zatłoczonych sklepach w okresie przedświątecznym. Po krótkich poszukiwaniach, znalazłam coś co mnie zainteresowało. Poczytałam sobie opis tych liter, wymiary, strukturę i zamówiłam odpowiednio wybrane litery. Paczkę opłaciłam z góry dlatego że zależało mi na szybkiej wysyłce. Litery zostały dostarczone trzy dni później. Bardzo się cieszyłam, że na pewno będę je mieć na przyjęcie urodzinowe, schowałam je tylko do szafy, żeby mój brat ich nie znalazł.

Tydzień później mama zabrała mojego brata na zakupy a ja miałam czas, żeby udekorować salon, w międzyczasie przyszli goście. Koleżanka pomogła mi rozstawić wszystkie rzeczy do jedzenia i picia. Pozostało przywiesić litery ozdobne, ale z tym nie było problemu. Przyjęcie było gotowe, czekaliśmy aż mama da znać, że wracają, żeby się schować. Niespodzianka się udała.