Łódzkie firmy odzyskają dane z naszego dysku

Łódzkie firmy odzyskają dane z naszego dysku

Do swojej pracy potrzebuję komputera. Korzystam z niego na co dzień w pracy i przechowuję tam wszystkie pliki potrzebne mi do niej. Oczywiście trzymam kopie zapasowe na pamięci zewnętrznej, ale nie co dzień mam czas, aby je zgrać. Bardzo dbam o swój komputer, ale jak wiadomo wypadki chodzą po ludziach. Przewróciłam przypadkowo wazon z kwiatami i zalałam laptopa. Szybko go wyłączyłam, ale boję się o swoje pliki.

W Łodzi odzyskamy dane z dysku

odzyskiwanie danych z dysku łódźNa szczęście miałam jeszcze smartfona. Poszukałam w internecie, gdzie w łodzi znajdę firmę zajmującą się odzyskiwaniem danych z dysku twardego. Wybrałam jedną z nich i zadzwoniłam. Powiedziano mi, że dobrze zrobiłam wyłączając od razu laptopa. Zapobiegłam dzięki temu dalszej utracie danych. Jeszcze tego samego dnia zawiozłam do nich swój komputer. Na szczęście, jeśli chodzi o odzyskiwanie danych z dysku Łódź jest miejscem oferującym wiele firm zajmujących się tym. Sama znalazłam taką bez problemu. Jak się przekonałam pracują tam profesjonaliści, którzy potrafią odzyskać dane nawet z bardzo uszkodzonego dysku. Moim zdaniem ceny nie były wygórowane za taką usługę. Szczególnie jeśli mamy na uszkodzonym komputerze pliki, na których nam bardzo zależy. Tak jak w moim przypadku. Martwiłam się głównie o pliki związane z pracy, ale miałam tam też dużo zdjęć z wakacji i prywatnych plików. Powiedziano mi, że za kilka dni będę mogła odebrać swój laptop.

Usługa była przeprowadzona bardzo szybko. Komputer mogłam odebrać już po trzech dniach. W pracy powiedziałam o wypadku z wazonem. O dziwo szef nie był zły, nawet go to wszystko rozbawiło. Miałam jednak utrudnioną pracę z powodu braków w dokumentacji projektu, nad którym pracuję. Szef postarał się o kopię, ale na szczęście pliki na komputerze udało się przywrócić.