Magiczne miejsce do robienia zdjęć

Magiczne miejsce do robienia zdjęć

Ostatnio dużo podróżuję różnymi środkami komunikacji i obserwuje to co się dzieję dookoła mnie. Ludzie pędzący do pracy, z pracy, w różne części miasta. Mnóstwo reklam i bilbordów, które nas otaczają i właśnie na tym chciałam się dziś zatrzymać.

Jaki wpływ mają reklamy na nas?

fotobudka tarnówZaczęłam się nad tym zastanawiać w momencie kiedy jadąc natknęłam się na reklamę, którą widziałam pierwszy raz w życiu i która wyglądała naprawdę bardzo fajnie. Przedstawiała ona fotobudkę taką, którą umieszcza się na rożnych imprezach, zabawach. Jednak coś co przykuło moją uwagę to to, że fotobudka tarnów a raczej jej bilbord umieszczony był na drugim końcu Polski od Tarnowa. Dlatego skusiłam się i weszłam na ich stronę, dopiero tam zrozumiałam dlaczego właściciel reklamuje się w całej Polsce. Liczne stroje, przebieranki i dodatki były dopasowane do odpowiedniego regionu. Szybko pojawiło się u mnie w głowie mnóstwo pytań, czy każdego stać na taką przyjemność, czy jest to opłacalne dla wynajmującego? Po sprawdzeniu wszystkich informacji, stwierdziłam iż jest to bardzo fajne narzędzie w dzisiejszych czasach, ponieważ nie znam osoby, która nie używa rożnych komunikatorów, na których wrzuca się zdjęcia z wesel, urodzin, imienin i wszelakich innych imprez. Zresztą, sama jestem osoba, która lubi uwieczniać na fotografii dobra zabawę, a jeśli dojdą do tego liczne gadżety to już w ogóle radości nie ma końca. Reklama ta była kolorowa, treściwa i bardzo przykuła moją uwagę.

Zapisałam sobie tą stronę, ponieważ w tym roku zbliża się kilka imprez i doskonałym pomysłem będzie fotobudka tarnów, która pojawi się i będzie mogło korzystać z niej kilkudziesięciu moich znajomych. I pomyśleć, ze jeszcze kilka lat temu aparat był rzadko spotykany, teraz taki przenośny aparat możemy mieć w każdym miejscu na świecie.