Mikołajki dla dzieci pracowników firmy

Mikołajki dla dzieci pracowników firmy

Muszę zorganizować listę dzieci, które będą brały udział w tegorocznych mikołajkach. Nasza firma zawsze organizuje imprezę dla dzieci w ośrodku zabaw oraz przewiduje prezenty.

W prezencie fantastyczne zabawki

zabawkiZawsze są to zabawki, które wybierają rodzice i wpisują je na listę. Mamy określone środki finansowe do dyspozycji i rodzice wiedzą, że muszą zmieścić się w danej kwocie. W tym roku na listę mikołajkową wielu rodziców wpisało swoje pociechy i miałam sporo pracy. Zaznaczyli jakie zabawki ich interesują, dlatego od razu zabrałam się do działania. Współpracuje z naszą firmą sklep, który ma zabawki wader oraz gry edukacyjne trefl i często właśnie w tym sklepie kupujemy zabawki dla dzieci naszych pracowników. Jakiś czas temu w naszej firmie pojawiło się wiele noworodków, dlatego uznałam, że odwiedzę internetowy sklep z zabawkami, który oferuje również zabawki dla niemowląt. Na pewno tam kupię wszystkie zabawki z listy. Sprawdziłam uważnie zamówienia od rodziców. Mają tam się znaleźć klocki lego, lalki, samochody oraz puzzle a także pociągi z torami. Zamówienie zajmie mi sporo czasu, ale przynajmniej wszystkie dzieciaki dostaną zabawki, które by chciały. Impreza mikołajkowa dla dzieciaków będzie na pewno jak co rok fajna. Mam również przygotować paczki ze słodyczami dla każdego malucha, dlatego poprosiłam Marlenę, ażeby zaczęła pakować słodycze. Ja zabawki będę pakowała osobiście, ponieważ wszystko muszę dokładnie opisać, ażeby każde dziecko dostało właściwy prezent. Na klocki lego było bardzo dużo zamówień podobnie na puzzle czy gry planszowe trefl.

Opakowania są jednakowe, tylko zawartość będzie się różniła. Zabawki mają zostać rozdane na koniec zabawy dla dzieci. Na pewno wszyscy będą bardzo zadowoleni. Nasi pracownicy cenią taki gest od pracodawcy.

Czytaj więcej na: hapik.pl

Dodaj komentarz