Mój ulubiony gabinet kosmetyczny

Mój ulubiony gabinet kosmetyczny

Jakiś czas temu postanowiłam dla odstresowania wybrać się na małą odnowę biologiczną. Wyciągnęłam ze sobą przyjaciółkę i zarezerwowałam nam termin w gabinecie kosmetycznym. Trzeba było w weekend trochę zregenerować się po całym minionym tygodniu. To zawsze potrafi poprawić kobiecie humor jak nic innego.

Przyjemna wizyta w gabinecie kosmetycznym

gabinet kosmetyczny w WarszawieOd wielu lat odwiedzam ten sam gabinet kosmetyczny w Warszawie i już mnie tam dobrze znają. Uważam, że jak już się znalazło odpowiednie miejsce, to nie ma co kombinować, bo można sobie zaszkodzić. Kiedy kosmetyczka zna już nasze predyspozycje skóry, jej typ i rodzaj, to najlepiej wie, jakie zabiegi do niej dobierać. Zawsze dobrze dobierała mi maseczki i różne zabiegi poważniejsze i nigdy nie miałam żadnej alergii ani nic złego mi się nie działo, a nawet już miałam wampirzy lifting kiedyś robiony. Dlatego tym razem też postanowiłam się udać do mojej ulubionej kosmetyczki z przyjaciółką, żeby mogła zobaczyć inny salon niż ten, do którego zawsze chodziła. Zapisałyśmy się na wspólny pedicure obok siebie. Przyniesiono nam takie miski z bulgoczącą wodą i mogłyśmy sobie w międzyczasie plotkować, kiedy woda z drogocennymi olejkami pielęgnowała nasze zmęczone stopy.Pozbyłyśmy się zrogowaciałego naskórka i zrobiono nam całkowity pedicure z malowaniem. Później pani kosmetyczka oczyściła nasze twarze i zastosowała nowe maseczki z jagód, które miały działanie przeciwstarzeniowe.

Podczas tych wszystkich zabiegów, czułam, że odpoczywam i ja i moja skóra. Taka przyjemność po tylu stresach bardzo mi się przydała. Przyjaciółka była zachwycona usługami w tym salonie i powiedziała, że teraz będzie musiała tu częściej przychodzić, bo bardzo dbają o klientów. Przyznała, że umiem wybrać idealny gabinet.