Moja firma i przygoda z dobrą chemią hotelową

Moja firma i przygoda z dobrą chemią hotelową

Jakiś czas temu zastanawiałam się nad kupnem produktów dla mojej firmy sprzątającej. Jakiś czas temu założyłam i zainwestowałam w małą firmę, która oferowała kompleksowe usługi w zakresie sprzątania. Na początku sama pracowałam jako główna osoba.

Sprawdzałam nową chemię hotelową 

chemia hotelowaWszystko wymagało ode mnie ogromnego wysiłku oraz pracy. Teraz mam pod sobą dziesięć osób i zarządzam wszelkimi ruchami. Ustalam grafiki oraz podpisuję umowy z naszymi klientami. Co jakiś czas muszę jednak zainwestować w odpowiednie produkty do czystości. Tak na prawdę miałam z nimi ogromny problem, ponieważ na rynku nie widziałam nic odpowiedniego. Słaba jakość i wysoka cena niestety prawie zawsze szły ze sobą w parze. Na dodatek nie mogłam pozwolić sobie na środki pierwszego rzędu, ponieważ to świadczyłoby o braku profesjonalizmu. Niestety te najdroższe spowodowałyby u mnie szybkie bankructwo. Z pomocą przyszła do mnie moja znajoma, która stwierdziła, że znalazła najlepsze dostępne produkty dla takich przedsiębiorstw jak my. Nowa chemia hotelowa, którą miałam okazję przetestować zupełnie za darmo była po prostu rewelacyjna. Znacznie różniła się od tej, którą znałam z przeszłości. Największym plusem było szybkie zmywanie okien oraz zwiększenie wydajności. Również sama praca była o wiele bardziej przyjemna, a ja wiedziałam, że moi podopieczni w postaci pracowników mają trochę łatwiej. Sama pracowałam w tym ciężkim zawodzie i starałam się kupować jak najlepszy sprzęt aby zwiększyć efektywność.

Na dodatek każdy wie, że zmęczony pracownik nie zrobi nic nadzwyczajnego. Również zastanawiałam się nad zmniejszeniem godzin pracy. Sprzątanie nie wymagało ośmiu zegarowych godzin. Liczył się ostateczny efekt. Czasami trzeba było zostać po godzinach, a czasami można było wyjść szybciej o wiele godzin.