Moja praca w hotelu nad morzem

Moja praca w hotelu nad morzem

Studiuję hotelarstwo w Warszawie. Bardzo podoba mi się ten kierunek i moim marzeniem jest pracować w przyszłości w jakimś bardzo dobrym hotelu za granicą, np. w Hiszpanii. Na razie jednak muszę ograniczać się do Polski i do dodatkowej pracy latem w hotelach. Latem zawsze potrzeba ludzi do pracy w hotelach, a więc znalezienie pracy nie jest trudne.

Czterogwiazdkowy hotel spełniał wszystkie standardy

hotel nad morzemW tym roku udało mi się znaleźć naprawdę świetną pracę na wakacje. Zostałam zatrudniona w czterogwiazdkowym hotelu w Międzyzdrojach. Przyznam szczerze, że hotel nad morzem różni się zdecydowanie od tych w Warszawie. Praca wyglądała zupełnie inaczej i przede wszystkim było o wiele więcej pracy. Co do samego hotelu to zdecydowanie na pierwszy rzut oka było widać, że jest to hotel o wysokim standardzie. Budynek był odnowiony, a wnętrza wyglądały bardzo luksusowo. Recepcja, na której pracowałam była bardzo przestronna i ładnie urządzona. Miałam okazję też zobaczyć wszystkie pokoje i przyznam szczerze, że zrobiły one na mnie duże wrażenie, ponieważ wszystkie meble były nowe i bardzo modne. Łóżka w pokojach były bardzo wygodne, co zawsze chwalili sobie goście. Myślę, że wielkim atutem hotelu też był duży basen, podzielony na kilka części. W zimniejsze dni zawsze było tam bardzo dużo osób. Strasznie podobała mi się też okolica w jakim położony był hotel, mianowicie bardzo blisko morza.

Naprawdę bardzo podobały mi się trzy miesiące jakie spędziłam w hotelu w Międzyzdrojach. Wiele się w tym czasie nauczyłam, bo ilość gości w tym hotelu była naprawdę imponująca. Nawet jak sezon w pełni. Cieszę się, że udało mi się zdobyć pracę w hotelu czterogwiazdkowym, ponieważ mogłam dużo nauczyć się o wysokim standardzie hotelowym i zobaczyć jak sprawnie może wyglądać obsługa gości w takim dużym hotelu.