Mydło z aloesem do suchej skóry

Moja skóra nie wymagała jakiejś specjalistycznej pielęgnacji, wystarczały mi tanie kosmetyki, jakie można znaleźć w każdym sklepie. Jednak moja skóra na dłoniach zawsze była bardzo sucha, szczególnie zimą. Z jednej strony mróz, a z drugiej ogrzewanie. Obie rzeczy źle wpływają na skórę.

Mydło aloesowe działa odżywczo

mydło aloes foreverNosiłam rękawiczki, stosowałam dobre kremy do rąk, robiłam sobie nawet okłady i maseczki na dłonie, jednak nie byłam nigdy usatysfakcjonowana w pełni z efektów. Zawsze mi czegoś brakowało. W efekcie zaczęłam czytać składy kosmetyków w poszukiwania czegoś, co może szkodzić moim dłoniom. Tam odkryłam, że zwykle mydło, które do tej pory używałam posiadało w swoim składzie wiele wysuszających składników. Postanowiłam jak najszybciej je zmienić na lepsze. W drogeriach jednak wszystkie mydła zawierały szkodzące mi parabeny. Musiałam poszukać czegoś w internecie, bo tam jest większy wybór. Tak trafiłam na mydło aloes forever. Miało stylowe opakowanie, korzystną cenę, a skład mi się podobał. Znajdowały się tam jedynie naturalne składniki, głównie właśnie aloes, jak również witaminy, żadnej chemii. To mi się spodobało. Zamówiłam jedno opakowanie, żeby przekonać się czy to na pewno będzie sprawdzone rozwiązanie. Moje obawy były jednak bezpodstawne, mydło aloes forever było rewelacyjne! Pięknie pachniało, miało gęstą konsystencję, ładnie się pieniło, a co najważniejsze, moje dłonie były gładkie i w zasadzie nie potrzebowały kremu! Tylko w zimie smarowałam się kremem, ale latem nie było mi to potrzebne.

Dzięki temu że kupiłam dobre mydło do rąk problem z suchością skóry minął. Nie wydaję też pieniędzy i nie marnuję czasu na maski i odzywki do rąk, ponieważ nie ma takiej potrzeby. Mydło i opcjonalnie krem sprawują się wystarczająco dobrze.