Nagrałem film z lotu ptaka

Nagrałem film z lotu ptaka

Drona to sobie kupiłem zaraz po tym jak pojawiło się takie urządzenie w sprzedaży. To była fajna zabawka i sporo czasu spędzałem bawiąc się tym urządzeniem. Później kupiłem sobie profesjonalnego drona jak już odbyłem odpowiednie szkolenie z obsługi tego urządzenia.

Doskonałej jakości film nagrany za pomocą drona

filmowanie z lotu ptaka w śląskimDużo filmowałem z lotu ptaka i sprawiało mi to sporo frajdy. Po jakimś czasie nabrałem wprawy i moje filmy były na prawdę wyjątkowe i dobrze wykonane. Wrzucałem je na swoją stronę na jednym z portali społecznościowych i podobały się wielu osobom. Pewnego dnia znalazłem informację o konkursie na najlepszy film i postanowiłem wziąć w nim udział. Umiałem doskonale wykonać filmowanie z lotu ptaka w śląskim i wierzyłem, że moje szanse na wygranie tego konkursu były ogromne. Temat był dowolny a liczyła się jakość nagranego filmu oraz pomysłowość. Doszedłem do wniosku, że nagram całe nasze miasto. To miał być taki przewodnik, który pokazywał jak piękne jest miasto z lotu ptaka. Nie każdy miał okazję zobaczyć takie nagranie i dlatego postanowiłem tym konkretnym tematem się zająć. Zgłosiłem swój pomysł w konkursie i został on zaakceptowany przez jurorów. Na nagranie filmu miałem miesiąc czasu, ale do działania zabrałem się od razu. Panowała piękna pogoda, którą chciałem wykorzystać. Motywowała mnie nagroda, która była przewidziana za pierwsze miejsce. Była to wycieczka zagraniczna oraz nowoczesny dron, który wart był dużo pieniędzy. Chciałem mieć taki sprzęt.

Dość mocno się starałem podczas nagrywania filmu co przyniosło efekty, ponieważ mój film nagrany z lotu ptaka zajął pierwsze miejsce. Z nagrody byłem zadowolony i starego drona od razu sprzedałem swojemu koledze za niewielkie pieniądze. Był z niego bardzo zadowolony.