Namiotowe wesele

Namiotowe wesele

Kobieta, która organizuje własne wesele szuka odpowiedniego miejsca. Jeśli wesele odbędzie się w porze letniej, najlepiej jest zrobić wesele na dworze. Bardzo rzadko słyszy się o takim pomyśle. Natomiast jest to bardzo oryginalny i wspaniały pomysł na wesele z bajki.

Jaki namiot wynająć na wesele w plenerze ?

sprawdzony wynajem namiotów weselnychNamiot przeznaczony na wesele, przede wszystkim musi być stosunkowo duży. Musi pomieścić parkiet do tańczenia, stoliki dla gości oraz oczywiście miejsce dla orkiestry i toalety. To wbrew pozorom bardzo dużo do ustawienia. Jeśli wynajmiemy fachowców do zorganizowania wesela znajdą oni sprawdzony wynajem namiotów weselnych. wynajem takiego namiotu musi odbyć się bez żadnych problemów. Musi być to również zamówione wcześniej. Nie należy odkładać takich rzeczy na ostatnią chwilę, ponieważ mogą być już wtedy niedostępne. Warto zająć się tym wcześniej. Oprócz tego do takiego namiotu weselnego potrzebne jest również oświetlenie. Otóż przy wynajęciu takiego namiotu, w cenie można dobrać sobie odpowiednie akcesoria, które ułatwią przygotowania. Mogą to być lampki, mogą to być balony, świece zapachowe, wszystko, czego chcemy. Kolor namiotu również możemy wybrać, jednak na wesele pary młode zazwyczaj pozostają przy kolorze białym. Wesele pod pięknie przystrojonym namiotem będzie czymś niesamowitym. Warto tez wspomnieć, że mimo, że wesele odbywać się będzie na dworze, to w przypadku deszczu nikt nie ucierpi. 

W porze zimowej nie jest polecany taki namiot, ponieważ jest tam wtedy bardzo zimno, a ogrzewania w namiocie nie ma. Dlatego najlepsza pora na wynajęcie namiotu weselnego to wiosna lub lato. Z takim namiotem goście nigdy nie zapomną wesela oraz przystrojenia. W każdym momencie będą mogli wyjść sobie na zewnątrz i wrócić do środka.