Niesamowite pierścionki ze złota

Niesamowite pierścionki ze złota

Z moją dziewczyną byłem już dwa lata. Któregoś dnia mama zasugerowała mi, że to już chyba na tyle długo, żebym zdążył się zastanowić, czy planuję wiązać z nią przyszłość. Oczywiście, nie wyobrażałem już sobie świata bez niej, jednak jakoś zupełnie zapomniałem o fakcie, że ślub byłby zwieńczeniem związku.

Złoty pierścionek zaręczynowy

pierścionki ze złota - wrocławPostanowiłem więc oświadczyć się mojej wybrance. Na początek musiałem odwiedzić jubilera i zobaczyć pierścionki ze złota – wrocław żeby mniej więcej wiedzieć, jaką sumę muszę przeznaczyć. Nigdy wcześniej nie byłem u żadnego jubilera, raz tylko z kolegą wybieraliśmy mu zegarek. Jednak na pierścionkach nie znałem się kompletnie. Nie wiedziałem, jakie pierścionki lubią kobiety, a chciałem, żeby mojej wybrance się spodobał. Dlatego poprosiłem pracownicę sklepu, żeby pokazała mi jakieś najciekawsze modele. Cieszyłem się, że znalazł się ktoś do udzielania mi wskazówek, bo byłem kompletnie zielony w tym temacie. Nie wiedziałem nawet, jaki rozmiar palca ma moja przyszła żona. Mniej więcej wiedziałem, że palce ma drobne i szczupłe jak pianistka, więc powiedziałem o tym ekspedientce, żeby nie szukała dużych rozmiarów. Nie miałem się czym martwić, w razie czego pierścionek zawsze może zmniejszyć,lub powiększyć. Prawdziwym wyzwaniem było dla mnie obejrzenie wszystkich modeli pierścionków, bo było ich naprawdę bardzo dużo. Nie wiedziałem, czy wybrać jakiś mniejszy, skromniejszy, czy może większy. Ciężki wybór.

W ostateczności zdecydowałem się na pierścionek o drobnych malutkich oczkach. Uznałem, że są najbardziej gustowne. Pierścionek był z jasnego złota, z błękitnymi kamyczkami, które pięknie się mieniły od słońca. Uznałem, że będzie to najlepszy pierścionek dla mojej ukochanej, bo pasował do jej oczu.