Nowa mieszałka piekarnicza

Nowa mieszałka piekarnicza

Moja mama już od kilku lat robi wspaniałe ciasta. Prowadziła malutką cukiernię, w której miała też różnego rodzaju wyroby piekarnicze. Zawsze miałam dostęp do świeżych bułeczek o różnych smakach. Najbardziej lubiłam te z makiem, lub z dodatkiem pomidorów. Mama dokonywała różnych kombinacji smakowych.

Wybór mieszałki elektrycznej

mieszałkaZaczęliśmy zauważać, że kolejka w piekarni mamy coraz bardziej się zwiększa. Zyskiwała rzeszę swoich fanów, przychodzili stali i nowi klienci. Czasami było tak, że po dwóch godzinach praktycznie wszystko się wyprzedawało. Uznałam, że może porozmawiać z mamą o rozwoju i trochę powiększyć asortyment. Stwierdziłam, że mieszałka piekarnicza na pewno będzie przydatna. Od razu czas wyrobu ciasta byłby szybszy. I dzięki temu można by zrobić go więcej. Tak to mama męczyła się z ciężkim ciastem i nie dało rady wyrobić go w tak dużych ilościach jak w mieszałce. Powiedziałam jej o tym i jeszcze tego samego dnia oglądałyśmy parametry różnych mieszałek na aukcji. W końcu postanowiłyśmy zamówić taką o największej mocy, która dedykowana jest dla ciast ciężkich, żeby też urządzenie było wytrzymałe i nie zniszczyło się po chwili. Kiedy mieszałka do nas dotarła, całkowicie zrewolucjonizowała pracę mamy. Nagle podwoiła się ilość sprzedawanych produktów, ludzie byli zadowoleni, ponieważ wybór również był większy. Kolejki rosły z każdym dniem, aż musiałyśmy zatrudnić dodatkową osobę do sprzedaży.

Kto by pomyślał, że zakupienie mieszałki piekarniczej tak wpłynie na jakość naszej pracy. Mama bardzo się cieszyła, ponieważ maszyna była bardzo dokładna, szybko mieszała ciasto i było pięknie wyrobione. Zaoszczędzała czas i lepiej sobie radziła. Przede wszystkim, nie musiała się tak męczyć, bo jednak trzeba trochę siły włożyć w takie ręczne mieszanie.