Nowoczesny apartament dla rodzin w Kudowie

Nowoczesny apartament dla rodzin w Kudowie

Region Dolnego Śląska jest niezwykle atrakcyjny pod względem turystycznym. Obfituje w zabytki kultury, piękną przyrodę oraz urokliwe miasteczka z niepowtarzalną historią. Jednym z najbardziej znanych miast położonych na terenie Dolnego Śląska jest Kudowa Zdrój.

Nowoczesna baza noclegowa w Kudowie

apartamenty kudowaTo jedne najstarszych uzdrowisk znajdujących się u podnóża Gór Stołowych. Słynie z leczniczego mikroklimatu, malowniczych pensjonatów oraz Pijalni Wód Mineralnych. Na terenie Kudowy znajdują się liczne hotele, domy zdrojowe i gospodarstwa agroturystyczne. Również nowoczesne apartamenty Kudowa Zdrój oferuje w bogatej bazie noclegowej. Są to nowoczesne pomieszczenia znajdujące się w centrum miasta z łatwym dostępem do wszystkich atrakcji, a także kompleksy na obrzeżach miejscowości, gdzie znajdują się liczne szlaki turystyczne wiodące do Gór Stołowych. Apartamenty przeznaczone są dla rodzin z dziećmi i par. Na wyposażeniu posiadają nowoczesne sprzęty, świetnie wyposażoną kuchnię oraz klimatyczne sypialnie. Na terenie budynku są również baseny, strefa Wellness and Spa, a dla najmłodszych przygotowane są specjalne pokoje i bawialnie oraz strefa rozrywki. Kudowę corocznie odwiedzają miliony turystów ze względu na uzdrowiskowy klimat, a także atrakcje jakie oferuje okolica. Są to przede wszystkim malownicze szlaki górskie, przepiękne trasy rowerowe sięgające do Czech oraz ośrodki sportowe, która zimą i latem ściągają amatorów sportów.

Również w okolicy znajduje się niespotykany Rezerwat Błędnych Skał oraz Kaplica Czaszek. Te dwie atrakcje przyciągają tłumy turystów ze względu na niebywały charakter. Kudowa Zdrój stanowi świetną bazę noclegową do zwiedzania okolicznych Gór Stołowych oraz całego Dolnego Śląska. Oferuje szeroką gamę noclegów.