Organizuję wyjazdy językowe w swojej szkole

Organizuję wyjazdy językowe w swojej szkole

Dyrektorem szkoły językowej jestem od kilku lat i dobrze się sprawdzam na tym stanowisku. Zatrudniam wielu wykwalifikowanych lektorów. Są nauczyciele z nowego jorku, Paryża czy nawet Portugalii. Moja szkoła ma bogatą ofertę językową na miejscu.

Wyjazdy językowe dla uczniów

wyjazdy językoweOstatnio stwierdziłem, że warto wprowadzić jakieś obozy językowe za granicą co na pewno zapewni nam więcej chętnych. Nie jedna szkoła na pewno regularnie organizuje takie obozy językowe i jest to bardzo często praktykowane. Skontaktowałem się z moim znajomym z nowego jorku, aby się go doradzić w tym temacie. Potwierdził, że taki obóz językowy to doskonały pomysł i na pewno dzięki temu podniosę prestiż swojej szkoły. Jego zdanie potwierdziło mi, że muszę wprowadzić profesjonalne wyjazdy językowe dla swoich uczniów. Zdecydowałem się na dwie opcje, które są najbardziej odpowiednie. Organizowane będą kursy angielskiego w Anglii, ponieważ wielu uczniów uczęszcza na zajęcia z tego języka oraz francuski we Francji. Postanowiłem skontaktować się z osobą, która pomoże mi zorganizować te wyjazdy językowe i dopilnuje wszelkich formalności. Zatrudnię także opiekunów na obozy językowe, którzy będą dbać o każdą grupę. Kiedy już wszystko udało mi się załatwić to umieściłem informację na stronie internetowej mojej szkoły, że od przyszłego semestru dostępne będą obozy językowe i osoby chętne mogą się już teraz zapisywać. Jestem przekonany, że zainteresowanie wśród uczniów będzie na pewno bardzo duże. Taki obóz językowy dużo daje a uczniowie na pewno nauczą się wymowy, ale co ważniejsze, łatwiej im będzie zrozumieć osoby mówiące w obcym języku.

W ciągu miesiąca na obozy językowe zapisało się dwudziestu uczniów. Czasu na deklarację jest mnóstwo i liczę, że dojdzie do setki zainteresowanych. To była dobra decyzja.

Dodaj komentarz