Oryginalne etykietki na butelki weselne z wódką

Oryginalne etykietki na butelki weselne z wódką

 

Już niedługo miał nadejść ten wielki dzień. Miałam stanąć z narzeczonym na ślubnym kobiercu. Pozostały ostatnie szlify i przygotowania. Kupiliśmy już wódkę weselną, ale chciałam abyśmy mieli oryginalne etykiety na butelkach. Moim zdaniem wygląda to niezwykle kunsztownie i elegancko. Zwykłe etykiety są toporne i nie oddają klimatu uroczystości zaślubin.

Poszukiwania ciekawych etykietek na wódkę

etykiety na wódkę weselnąW tym celu wybraliśmy się z narzeczonym do sklepu z dekoracjami ślubnymi. W sklepie była całkiem dużo oferta takich etykiet. Wybraliśmy kilka ciekawych wzorów, jednakże wszystkie były do siebie podobne i nie mogliśmy się zdecydować na nic konkretnego. Miła ekspedientka pokazała nam katalog spersonalizowanych etykiet, jakie kiedyś wybrali klienci. Od razu rzucił nam się w oczy jeden i ten sam wzór. Zdecydowaliśmy się na niego. Był to spersonalizowany z naszymi imionami i datą ślubu. Bardzo podobały nam się kaligrafowane litery i złote, chropowate zdobienia dookoła. Zamówiliśmy odpowiednią ilość etykietek i podaliśmy nasze dane. Ponieważ wybraliśmy spersonalizowany wzór musieliśmy poczekać kilka dni na odbiór zamówienia. Kiedy wreszcie doczekaliśmy się etykiety na wódkę weselną spełniły nasze wymagania. Pozostało nam poprzyklejać etykiety na wszystkie butelki naszej weselnej wódki. Zajęło nam to z narzeczonym sporo czasu.

Jednakże, efekt był bardzo ciekawy. Butelki dzięki tym etykietom nabrały klasy i kunsztu. Nie były już tylko zwykłymi trunkami, ale elementem naszej ślubnej ceremonii. Również dlatego, że zdecydowaliśmy się na spersonalizowane etykiety. Po uroczystości weselnej pozostało nam kilka butelek wódki. Z powodu tych pięknych etykiet zdecydowaliśmy się zachować butelki na pamiątkę. Może kiedyś postawimy tą wódkę na stole podczas imprezy z okazji rocznicy ślubu.