Pamiątkowe zdjęcia z imprezy

Pamiątkowe zdjęcia z imprezy

Jakiś czas temu zmieniłam pracę. Do tej pory pracowałam w małej firmie. Jednak teraz zostałam zatrudniona w korporacji. Pierwszy raz pracuję w tak dużej organizacji. W sumie tutaj wszystko jest inne i wielu rzeczy musiałam się nauczyć.

Fotobudka na imprezie integracyjnej

foto budka z ŁodziW sumie od razu kiedy tu przyszłam dowiedziałam się, że za jakiś czas odbędzie się impreza integracyjna. W sumie do tej pory jeszcze nigdy nie byłam na czymś takim. Dowiedziałam się, że będzie tam wiele atrakcji. Cała ta impreza została zorganizowana w dużej sali w hotelu. Gdy tam weszłam okazało się, że została wynajęta tam foto budka z Łodzi właśnie. Byłam zaskoczona bo wiedziałam, że jest to coś bardzo fajnego. Nie spodziewałam się jednak tego, że takie foto budki są wynajmowane także na taki imprezy. W sumie na początku nie znałam zbyt wielu osób także czułam się trochę skrępowana. Jednak doszłam do wniosku, że warto byłoby iść do tej foto budki i zrobić sobie jakieś zabawne zdjęcie. W sumie tam atmosfera była już bardzo luźna. Dzięki temu, że poszłam zrobić sobie tam zabawne fotki to od razu poznałam wiele osób i było mi po prostu łatwiej. Zresztą z wieloma osobami, które tam poznałam zrobiłam sobie pamiątkowe zdjęcia. Muszę przyznać, że dzięki tej atrakcji poczułam się swobodnie. Tam jednak wiele osób się śmiało.I każdy dystans między temu się skracał. W sumie przez te zdjęcia poznałam bardzo dużo osób. Uważam, że była to świetna atrakcja. Podobno w tym roku dopiero pierwszy raz była wynajęta.

Ale prezes zapowiedział już, że od teraz żadna impreza integracyjna nie może się odbyć bez fotobudki. Ja uważam, że taka atrakcja sprawdziłaby się także na innych uroczystościach. W każdym razie dzięki temu, że były robione wtedy te zdjęcia ja mama teraz wspaniałą pamiątkę.